Przesyłanie złota

  • Rozpoczynający wątek Marqin
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 8 42,1%
  • Nie

    Głosy: 9 47,4%
  • Obojętnie mi

    Głosy: 2 10,5%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Może by dodać możliwość przesyłania złota między graczami? Komuś np zostało 20 niepotrzebnych złotych monet z którymi nic nie zrobi i prześle przyjacielowi któremu tych 20 do czegoś brakuje :p albo np ktoś pożycza od przyjaciela trochę złota, gdy brakuje mu pieniędzy, żeby kupić, a gdy dostanie wypłatę/kieszonkowe to mu je oddaje ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
w sumie przydalo by sie-ale do gry nie wejdzie :) wlasnie na tym, ze zostaje po kilkadziesiat monet innogames tlucze najwieksza kase-patrzysz i widzisz ze masz 40 monet, szkoda Ci ich wiec wysylas SMS'a, wtedy zostaje Ci 20 itd
 

DeletedUser

Guest
jesem za bo to racja czasami nie ma co zrobic resztkami zlota tylko trzeba kupic a jak sie nie chce kasy marnowac o co zostawic?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pozostale 40 monet mozna wykorzystac do skrócenia rozbudowy budynku o polowe, wiec da sie to jakos wykorzystac.
Przesylanie surowca premiowego miedzy graczami moze prowadzic do pewnych niezbyt legalnych operacji.
Jestem na NIE!
 

Robin65

Zespół Grepolis
A czemu by zatem nie wprowadzić oficjalnego handlu złotymi monetami za surowce dostępne w grze? Kursy ustaliłby "rynek", a mniej zasobnym finansowo graczom dałby możliwość zdobycia złota i poznania zalet opcji premium. Nie zawsze doraźna maksymalizacja zysku w postaci: ma 20 więc dokupi pozostałą część, przyniesie profity długofalowe.
 

DeletedUser

Guest
osobiście dość rzadko bawię się w takie subtelności jak wysyłanie szpiegów ;)
Beta ma prędkość x2. Na Alfie utracone w głupi sposób wojska odbudowuje się dłużej. Sporo zależy też od tego, czy atakujesz szaraczków, czy aktywnych graczy.
 

DeletedUser

Guest
A czemu by zatem nie wprowadzić oficjalnego handlu złotymi monetami za surowce dostępne w grze? Kursy ustaliłby "rynek", a mniej zasobnym finansowo graczom dałby możliwość zdobycia złota i poznania zalet opcji premium. Nie zawsze doraźna maksymalizacja zysku w postaci: ma 20 więc dokupi pozostałą część, przyniesie profity długofalowe.

No właśnie, jestem całkowicie za, bo zauważcie, że nie wszyscy mają dość realnych pieniędzy, albo rodzice nie pozwalają w to inwestować (nie mówię o dorosłych graczach:)). Tylko jeżeli tak by było, to ceny złota musiałyby być dosyć wysokie i do ustalenia.:)
 

DeletedUser

Guest
Świetny pomysł.

Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem opcji 'Przenieś', gdyż zmniejszy to koszta premium, które jest i tak w przeliczniku dość drogie. Policzmy, że raz na miesiąc uaktywniamy 3 opcje kapłankę, dowódcę oraz kapitana co nam daje 600 moment na miesiąc, więc jeśli to podsumujemy są to koszta ok 36 zł miesięcznie co nie oszukujmy się jest dość dużym wydatkiem jak przeliczymy dajmy na to, ile puszek z piwem moglibyśmy mieć za to na imprezie.

A teraz z opcją przenieś wyglądałoby to tak :

Dajmy na to, że sojusz robi zrzutkę na 8k złotych monet kosztem 222,99 co daje nam ok 28 groszy za monetę, więc za 100 monet zapłacimy 2,80. Idąc jeszcze dalej koszt 600 monet to będą koszta 16,80, czyli o ponad 50% taniej niżeli jakby zakupował premium po 400 pkt w cenie 24 zł.

(Liczby są zaokrąglone, gdyż liczyłem w pamięci, ale różnice w całości są groszowe)
 

DeletedUser

Guest
nie ma takiej opcji i dzięki Bogu gdyż taka opcja znacznie by ułatwiła kupowanie złota taniej na allegro.pl.
na NIE
bombel97@
premium nie jest konieczne
 

DeletedUser4

Guest
Opcja taka nie została wprowadzona i nie jest planowana na chwilę obecną ze względu na dużą ilość nielegalnego handlu po za oficjalnym źródłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry