[Wyjaśnione] Przeszłość danego nicku gracza

  • Rozpoczynający wątek Serenii
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam serdecznie po kilku latach przerwy.
Mam pytanie - czy istnieje jakiś program/opcja/możliwość aby sprawdzić po nicku gracza jego przeszłość w grze np.
- w jakich sojuszach był
- ile miał miast
- jakie odznaczenia
itp.
Pamiętam tylko swój nick - Serenii i to, że grałam w Alfie, ale nic poza tym... :(
Czy jest taka możliwość, żeby sprawdzić już dane z zamkniętego serwera np. Alfy czy Gammy?
Jeśli nie - czy administracja/właściciele gry/programiści mogą takie archiwum danych utworzyć?
Wiem, że obecnie są w grze statystyki, gdzie można każdego sprawdzić, ale jak sprawdzić przeszłość swojej gry?
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Można szukać po stronach prowadzących statystyki w Grepolis. Czasami tam dane się zachowują.
 

DeletedUser5

Guest
Odznaczenia ze starych światów możesz łatwo sprawdzić, wystarczy zalogować się na swoje konto na dowolnym serwerze, a następnie otworzyć okno Profil i kliknąć przycisk Pokaż z odznaczenia z innych światów. Możesz również poszukać się w Komnacie Chwały. Poza tym, niestety nie przechowujemy danych z zamkniętych światów.
 

DeletedUser19924

Guest
Żeby siebie poszukać w Komnacie Chwały, to trzeba jeszcze było wygrać jakiś świat :)
 

DeletedUser5

Guest
Tak jest, nie sprawdzałam czy Serenii wygrał jakiś świat, ale nawet jeśli nie, to może uda mu się znaleźć dawnych znajomych ;)
 
Do góry