1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Wyjaśnione] Przeszłość danego nicku gracza

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika Serenii, 13. Lis 2016.

1. Serenii

Serenii Guest

Witam serdecznie po kilku latach przerwy.
    Mam pytanie - czy istnieje jakiś program/opcja/możliwość aby sprawdzić po nicku gracza jego przeszłość w grze np.
    - w jakich sojuszach był
    - ile miał miast
    - jakie odznaczenia
    itp.
    Pamiętam tylko swój nick - Serenii i to, że grałam w Alfie, ale nic poza tym... :(
    Czy jest taka możliwość, żeby sprawdzić już dane z zamkniętego serwera np. Alfy czy Gammy?
    Jeśli nie - czy administracja/właściciele gry/programiści mogą takie archiwum danych utworzyć?
    Wiem, że obecnie są w grze statystyki, gdzie można każdego sprawdzić, ale jak sprawdzić przeszłość swojej gry?

2. Sapcio

Sapcio Grepolis Team

Można szukać po stronach prowadzących statystyki w Grepolis. Czasami tam dane się zachowują.

3. DonBeker

DonBeker

https://www.grcrt.net/module/stats

Po nicku gracza możesz poszukać tutaj, ale jak zakończyłaś grę przed końcem serwera, to raczej szans nie ma większych na jakiekolwiek dane. Szczególnie na zamkniętych światach i to tak starych:/

Michal78911 i Shannqa lubią to.
  4. Shannqa

Shannqa

Odznaczenia ze starych światów możesz łatwo sprawdzić, wystarczy zalogować się na swoje konto na dowolnym serwerze, a następnie otworzyć okno Profil i kliknąć przycisk Pokaż z odznaczenia z innych światów. Możesz również poszukać się w Komnacie Chwały. Poza tym, niestety nie przechowujemy danych z zamkniętych światów.

5. DonBeker

DonBeker

Żeby siebie poszukać w Komnacie Chwały, to trzeba jeszcze było wygrać jakiś świat :)

6. Shannqa

Shannqa

Tak jest, nie sprawdzałam czy Serenii wygrał jakiś świat, ale nawet jeśli nie, to może uda mu się znaleźć dawnych znajomych ;)

Do góry