1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

[Ulepszenie] Przewijanie postów na forum sojuszu strzałkami

Dyskusja w 'Odrzucone' rozpoczęta przez użytkownika Karol1766PL, 30. Kwi 2017.

?

Dodanie przewijania postów na forum sojuszu strzałkami na klawiaturze i klawiszami Page up/Page down

1. Jestem na tak

2. Jestem na nie

3. Obojętne mi to

Results are only viewable after voting.
  1. Karol1766PL

Karol1766PL

Proponuję dodać opcję przewijania postów na forum sojuszu strzałkami na klawiaturze i klawiszami Page up/Page down. Myślę, że nie jest to trudne do zrobienia, a znacznie ułatwiłoby to przeglądanie forum sojuszu gdy nie ma się dostępu do myszki (używając przykładowo laptopa).

2. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Pomysł chyba niezły. Proponuję zrobić ankietę w tym temacie.

3. Karol1766PL

Karol1766PL

100% głosów na tak, kiedy można spodziewać się aktualizacji? :)

4. DonBeker

DonBeker

Na początek, to ankieta jest niezgodna z regulaminem. Po drugie, to w ankiecie niech się wypowie chociaż kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt osób, aby brać ją na poważnie. Nie mówiąc już o tym, że ta propozycja to tylko sugestia, a nie coś wiążącego. Za rok może zostanie zaakceptowana (jak trochę osób zagłosuje, a Ty poprawisz ankietę), a potem może Inno zechce wprowadzić to do gry.

Jak spojrzysz na różne tematy, to mamy sporo niezrewidowanych propozycji...spójrz na czasy założenia tych tematów. Do tego spójrz ile jest tematów z zaakceptowanymi propozycjami...one mimo akceptacji tutaj nie zostały wprowadzone przez Inno.

5. Karol1766PL

Karol1766PL

Ankietę poprawiłem. Rozumiem, że wprowadzenie tego usprawnienia może trochę potrwać przy tak dużej ilości wątków.

6. DonBeker

DonBeker

To raczej nie jest wina ilości wątków a supportu, który nie zajmuje się tymi propozycjami na bieżąco, tylko od wielkiego dzwonu :/

7. Karol1766PL

Karol1766PL

Ktoś oddał głos na "nie". Nie rozumiem jak komuś może przeszkadzać wprowadzenie tego usprawnienia. Przecież to nie jest zmiana w grze, z którą ktoś może się nie zgadzać. Usprawnienia same w sobie są dobre - usprawniają i ułatwiają grę, pozwalają czerpać z niej większą przyjemność.

8. misiek200200

misiek200200 Grepolis Team

Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.

Do góry