[Ulepszenie] Przewijanie postów na forum sojuszu strzałkami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29612
  • Data rozpoczęcia

Dodanie przewijania postów na forum sojuszu strzałkami na klawiaturze i klawiszami Page up/Page down

  • Jestem na tak

  • Jestem na nie

  • Obojętne mi to


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser29612

Guest
Proponuję dodać opcję przewijania postów na forum sojuszu strzałkami na klawiaturze i klawiszami Page up/Page down. Myślę, że nie jest to trudne do zrobienia, a znacznie ułatwiłoby to przeglądanie forum sojuszu gdy nie ma się dostępu do myszki (używając przykładowo laptopa).
 

DeletedUser29238

Guest
Pomysł chyba niezły. Proponuję zrobić ankietę w tym temacie.
 

DeletedUser29612

Guest
100% głosów na tak, kiedy można spodziewać się aktualizacji? :)
 

DeletedUser19924

Guest
Na początek, to ankieta jest niezgodna z regulaminem. Po drugie, to w ankiecie niech się wypowie chociaż kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt osób, aby brać ją na poważnie. Nie mówiąc już o tym, że ta propozycja to tylko sugestia, a nie coś wiążącego. Za rok może zostanie zaakceptowana (jak trochę osób zagłosuje, a Ty poprawisz ankietę), a potem może Inno zechce wprowadzić to do gry.

Jak spojrzysz na różne tematy, to mamy sporo niezrewidowanych propozycji...spójrz na czasy założenia tych tematów. Do tego spójrz ile jest tematów z zaakceptowanymi propozycjami...one mimo akceptacji tutaj nie zostały wprowadzone przez Inno.
 

DeletedUser29612

Guest
Ankietę poprawiłem. Rozumiem, że wprowadzenie tego usprawnienia może trochę potrwać przy tak dużej ilości wątków.
 

DeletedUser19924

Guest
To raczej nie jest wina ilości wątków a supportu, który nie zajmuje się tymi propozycjami na bieżąco, tylko od wielkiego dzwonu :/
 

DeletedUser29612

Guest
Ktoś oddał głos na "nie". Nie rozumiem jak komuś może przeszkadzać wprowadzenie tego usprawnienia. Przecież to nie jest zmiana w grze, z którą ktoś może się nie zgadzać. Usprawnienia same w sobie są dobre - usprawniają i ułatwiają grę, pozwalają czerpać z niej większą przyjemność.
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry