przyblizony czas ataku

  • Rozpoczynający wątek Wioletta
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
uważam że jest to błąd w grze, nie ma możliwości synchronizacji ataków , licząc że czas dojścia ataków może mieć 30 sekund + lub - to chcąc wysłać 5-6 ataków musimy liczyć na szczęście czy akurat dobrze wypadnie nam atak , cóż z tego że będziemy starli się je wysłać idealnie jak nie mamy na to wpływu , zastanawiam się coraz częściej nad traceniem czasu na tej grze skoro nie ma tu normalnych warunków do gry bo czas dojścia ataków i wsparcia w każdej walce jest kluczowy , obecnie nie widzę sensu kupowania premium , bo gra nie ma sensu bez strategi , bo obecnie może być tylko strategia szczęścia lub nieszczęscia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4

Guest
Nie jest to błąd w grze, a zmiana wprowadzona w grze jeszcze, nim ta pojawiła się w Polsce. Jej głównym celem jest uniemożliwienie wysyłania ataków przez programy, tak jak to ma miejsce masowo np. w Plemionach - dzięki takiemu zabiegowi "wstrzelenie" X atkaów w kilka sekund jest praktycznie nie prawdopodobne.
 

DeletedUser4492

Guest
jest prawdopodobne puszczanie atakow w kilka sek. tak sie gra w ogame. nie dosc, ze czekam kilka godzin by wyslac wojsko na konkretny czas z roznych miast to cala praca idzie na marne. co mnie interesuje ze ktos naciaga? to juz Wasz problem kto sobie skryptami wysyla. gosc wycofa wojsko i zawraca, jakos nie opoznia sie wojsko, a cala akcja idzie na marne( nie piszac o wojsku)

tak ta gre przekombinujecie jak ogame i tyle z tego zrobicie, ze ludzie przestana grac. tam tez zaczeli kombinowac, przed zmianami logowalo sie okolo 12k ludzi a teraz 3k.
 

DeletedUser

Guest
mnie nie interesują gracze co maja jakieś programy powinniście za to karać dla mnie dla zwykłego gracza ustawiającego ataki względem podglądu ataków nie ma możliwości synchronizacji ataków , nie ma sensu gry, podejrzewam że po kilku wpadkach jak ludzie będą mieli więcej polis tez dojdą do takiego wniosku
 

DeletedUser4492

Guest
a juz bardzo ciekawe, ze o 21,22 nie dalo sie wstrzelic za bardzo ale ataki nocne o 2,3 to jakos udalo sie wyslac w okreslony czas. moze to predzej wina Waszego lacza, a nie dziwnych zasad. ostatnio to dosc popularne isc na ilosc a nie na jakosc
 

DeletedUser

Guest
moim zdaniem też czas ataków nie powinien być w przybliżeniu tylko podany realny czas ataku... i tak jest już za dużo ułatwień dla obrońcy
 

DeletedUser

Guest
Nie jest to błąd w grze, a zmiana wprowadzona w grze jeszcze, nim ta pojawiła się w Polsce. Jej głównym celem jest uniemożliwienie wysyłania ataków przez programy, tak jak to ma miejsce masowo np. w Plemionach - dzięki takiemu zabiegowi "wstrzelenie" X atkaów w kilka sekund jest praktycznie nie prawdopodobne.


w plemionach moźna było wysyłać po 1 szt woja tu nie ma takiej możliwości wiec wysłanie x ataków tez nie bedzie miało miejsca bo z jednego gospodarstwa max rozbudowanego odział musi się składać 71 ludzi więc już różnica jest kolosalna tam można było wysłać 71 fejek , ale to chyba nie są plemiona a skoro twórcy uważają że zamiast ścigać nieuczciwych lepiej żeby nie było normalnych warunków gry , to życzę powodzenia
 

DeletedUser

Guest
w plemionach też są ograniczenia co do wielkości wysyłanych oddziałów, ale wracając do tematu, to faktycznie zabawa w ciuciu babke
 

DeletedUser

Guest
Ludzie ta gra taka już jest i musicie się z tym pogodzić. Nie liczcie, że ktoś będzie dopasowywał grę do waszych potrzeb. Gracie więc się dopasujcie do realiów gry. Mnie też to na początku dziwiło, ale skoro takie są zasady gry, to trudno. Trzeba to zaakceptować i ciszyć się tym co mamy.
 

DeletedUser

Guest
tu nie chodzi o dopasowanie gry tylko normalne zasady wysyłania wojsk , nie wiem ile masz miast ale jak będziesz mieć kilka to wtedy zrozumiesz o co chodzi
 

DeletedUser

Guest
Również nie widzę sensu dalszej gry.
Dlaczego...?
Załóżmy że przy ataku "ręcznie" mogę ustawić atak i kilka wsparć z różnicą 1 sekundy (z kilku miast)
Losowo system wybiera + lub - 30 sekund. Co powoduje że muszę wysłać atak z uwzględnieniem tego przedziału czasowego.
Atak wysłany 30 sekund później robi ogromne znaczenie gdyż gracz ( albo sojusznik) może się przebić zaraz po zacumowaniu kolona zanim jeszcze dotrze wsparcie!

Ustawcie "serwer" aby wychwytywał ataki które np. (wszystkie) wkroczyły w przedziale mniejszym niż 0,8 sekundy (co teoretycznie i tak jest możliwe lecz praktycznie bardzo trudne do wykonania ręcznie) Taki system chyba działa w plemionach. (albo działał)
 

DeletedUser

Guest
tu nie chodzi o dopasowanie gry tylko normalne zasady wysyłania wojsk , nie wiem ile masz miast ale jak będziesz mieć kilka to wtedy zrozumiesz o co chodzi

Gram w tą grę od testowego świata beta na niemieckim serwie. Więc dokładnie wiem o co chodzi.
Wiem, że niektórzy przyzwyczaili się do "wygodnych" ataków wchodzących w jednej sekundzie. Ta gra jednak jest inna. Musicie to zaakceptować i tyle.
 

DeletedUser

Guest
Gram w tą grę od testowego świata beta na niemieckim serwie. Więc dokładnie wiem o co chodzi.
Wiem, że niektórzy przyzwyczaili się do "wygodnych" ataków wchodzących w jednej sekundzie. Ta gra jednak jest inna. Musicie to zaakceptować i tyle.

To że ta gra jest "inna" wszyscy zauważamy,poznając ją właśnie.Nie mając takiego doświadczenia z nią jak Ty kolego,dać tu chcemy sygnał który dla aktywnych graczy jest kluczowy do jej kontynuacji .Przy posiadaniu do 10 miast on jest mało znaczący lecz powyżej to staje się podstawą. Element losowy dotyczący czasu który jest tu wprowadzony, nie tyle preferuje defensora (choć tak) tylko promuje "zbieraczy
darmowych miast"( po kończących grę sojusznikach)--zdobywanie miasta od aktywnego gracza nie tyle staje się nieopłacalne ,wręcz jest nie logiczne (ustawienie "x" ataków+atak kolonizacyjnym na "odległość" 10h--gdzie el.losowy przesunie nam wejście kolonizacyjnego o 10s-niwecząc sprawę przejęcia,daje to 20 godzinną stratę względem rywali-nie chcę tu wspominać o ustawieniu akcji sojuszu )--- czy taki jest cel przesunięcia czasowego ?
Do przejmowania darmowych miast,po zniechęconych graczach konto premium nikomu chyba potrzebne nie jest--
"Doświadczony" kolego podpowiedz-- bo do puki myślałem że to błędy na serwerze-programu są tego powodem ,liczyłem że to poprawicie-zmienicie,ale jeśli jest to umyślne utrzymywane, to ja również tu nie trafiłem na grę której szukałem i podejrzewam że jak większość graczy sobie to uświadomi ,dojdzie do podobnych wniosków---czy bierzecie pod uwagę zmianę tego ?
 

DeletedUser

Guest
prawde powiedziawszy nie widze większego problemu ;]
Po prostu musicie sie z tym pogodzić, że to nie są plemiona i tu nie da sie tak wycwanić jak tam ;]
Apel z tym sie nie zgodze, na opuszczonych p walki nie nabijesz a bez tego o ekspansji możesz zapomnieć. No chyba że masz prem albo mega eko..
Czy sie to komuś podoba czy nie atakowanie conajmniej średnich graczy zawsze będzie opłacalne. ;)
 

Robin65

Zespół Grepolis
Apel skoro już wiesz że to nie błąd zrób propozycję zmiany z ankietą zobaczymy ilu osobom to nie odpowiada
 

DeletedUser

Guest
Odpowiedź krzyzakp wiele wyjaśnia.

Dotychczas dziwiłem się jak to możliwe, że po tak dopracowanej, już teraz grze, jak plemiona z grepolis wyszedł taki "klepak".
Ja od początku jadę na premium. Zatem włożyłem w tę grę już sporo kasy.

NIE GODZĘ SIĘ NA OSZUKIWANIE MNIE.

To dla mnie jest czyste oszustwo. Nie po to opieram się na czasie dojść pokazywanych przez grę, żeby potem okazywało się, że nic nie jest tak jak trzeba. Nie po to zarywam noce na ataki, żeby potem cofać wsparcie bo wchodzi przed kolona.

O ile wcześniej myślałem, że jest to kwestia niedopracowania gry (różnie liczony czas serwera, za dużo graczy i serwery nie dają rady) to akceptowałem to z nadzieją na naprawienie tego. Ale jak słyszę, że ktoś mi celowo psuje zabawę, poświęcony czas na grę i wydane pieniądze to mnie szlag jasny trafia.

W żaden sposób nie trafia do mnie argument, że jest to ochrona przed nieuczciwością i skryptami. To wyłączcie wszystkie skrypty. Ja potrafię i chcę dopracowywać sobie ataki na 1s bez żadnych pomocy. To jest dla mnie zabawa. Nie interesuje mnie też opinia - muszę to zaakceptować. Nie muszę. Nie jest dla mnie też argument, że gra jest ciekawsza. Nie jest.

Nie znalazłem nigdzie opisanego tego zjawiska tak jak to zrobił krzyzakp. Gdybym wiedział, że tak jest to po prostu bym w to nie zaczął grać. Co więcej zacząłbym się na wejście śmiać że po takim hicie jak plemiona taki bubel i dziadostwo się robi.

Czuję się oszukany. Firma INNOGAMES straciła dziś w mojej osobie klienta. Konto premium aktywne jeszcze straci swoją ważność i więcej aktywować go nie będę. Szkoda mojego czasu na tę grę. Pogram sobie faktycznie za darmo. Jakiś czas. A jak nie zostanie to jednak zmienione to po osiągnięciu pułapu 10 miast odpuszczam tę grę. Po co mi nerwy i nieprzespane noce na bubel? Po co mi świadomość, że ktoś mnie celowo oszukuje a ja się na to godzę?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser946

Guest
po pierwsze - na jakim świecie jest +/- 30 sekund? myślałem, że wszędzie jest +/- 10 sek.
po drugie - to nie plemiona, tam atakujący masz przewagę, tutaj obrońca i tyle... taka ta gra jest i to się raczej nie zmieni, nikt nikogo nie zmusza by grać, więc myślę, że jak komuś to nie odpowiada to może po prostu skończyć grać i tyle - plemiona i 25 ataków w ciągu 5 sekund czekają :)

NIE GODZĘ SIĘ NA OSZUKIWANIE MNIE.

To dla mnie jest czyste oszustwo. Nie po to opieram się na czasie dojść pokazywanych przez grę, żeby potem okazywało się, że nic nie jest tak jak trzeba. Nie po to zarywam noce na ataki, żeby potem cofać wsparcie bo wchodzi przed kolona.
a od kiedy nieumiejętność rozumienia zasad gry jest oszukiwaniem kogoś? (no chyba, że masz na myśli oszukiwanie samego siebie) przecież czas który widzi się przed wysłaniem armii posiada przed sobą "~" jakbyś się zainteresował co to jest to byś znalazł zapewne odpowiedź, jeśli wcześniej sam byś do tego nie doszedł obserwując jak czas dojścia zmienia się po wysłaniu

Nie po to zarywam noce na ataki, żeby potem cofać wsparcie bo wchodzi przed kolona.
nie rozumiem... przecież zaraz po wysłaniu masz już właściwy czas dojścia więc w czym problem?
 

DeletedUser

Guest
prawde powiedziawszy nie widze większego problemu ;]
Każdy ma prawo czegoś nie dostrzegać (tu chyba powinienem dodać jeszcze,choć to wcześniej napisałem)
…Po prostu musicie sie z tym pogodzić, że to nie są plemiona i tu nie da sie tak wycwanić jak tam ;]
i tu się z Tobą zgodzę-oczywiście musimy lub też kolejno, można spróbować poprosić o usunięcie wady lub przestać w to grać—lecz daleki jestem od nazywania kogoś „cwaniaczkami” czy „tu się wycwanić” jak napisałeś - ponieważ jak zapewne też nie wiesz, by wysłać 4 szlachciców w 1s nie trzeba używać skryptu i to udowodniliśmy suportowi (instrukcję masz na You Tobe)
Następną tezę sam sobie podważyłeś i dałeś odpowiedź.
Lecz niepotrzebnie ucieka mi wątek ważnego tematu.
Jeszcze raz proszę o wypowiedź „doświadczonego” gracza, całkowicie zgadzając się z czołowymi graczami świata gamma (Wioletta,Koval)— to przesunięcie odbieram jako nie możność ustawienia poprawnie ataku i dla mnie dyskredytuje to tę grę i to tyle.
 

DeletedUser

Guest
a od kiedy zgrane ataki są = używaniem skryptu ? prosze podaj mi mój cytat odnoszący sie do tego ? no tak zapomniałem widać każdy kto ma opinie odmienną lub nie gra na prem nie jest doświadczony, ehh apel, ciesz sie , że nie masz pojęcia ile szacunku straciłeś w moich oczach ostatnimi czasy.
 

DeletedUser

Guest
a od kiedy zgrane ataki są = używaniem skryptu ? prosze podaj mi mój cytat odnoszący sie do tego ?
Powoli przeczytaj ten temat od początku to dostrzeżesz na pewno do którego"programu-skryptu" się odniosłem,Ty tylko słowem "wycwanić" wpisałeś się to--ale proszę zadawaj mi pytania na które grzecznie Ci odpowiem, na pw.---nie spam-ujmy ważnego tematu z góry dzięki
 
Status
Zamknięty.
Do góry