Przyjaciele

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4553
  • Data rozpoczęcia

Przydatna opcja

  • Tak

    Głosy: 8 38,1%
  • Nie

    Głosy: 11 52,4%
  • Nie wiem

    Głosy: 2 9,5%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser4553

Guest
Pewnie już było ale myślę, że warto do tego wrócić i przypomnieć o tej, dosyć ważnej sprawie.
Chodzi oczywiście o to, by widzieć, którzy gracze (wcześniej zaakceptowani jako przyjaciele) są aktualnie on line. To bardzo pomocne narzędzie.
 

DeletedUser

Guest
które znowu będzie aktywowane po zakupie Premium?
jestem na NIE... nie mam potrzeby sledzenia ludzi, ani nie lubie być sledzony
 

DeletedUser4553

Guest
Gracze, którzy mięli tę opcję w innych, podobnych grach, wiedzą, że nie chodzi tu o śledzenie. Poza tym jak nie chcesz, to nie musisz jej używać.
 

DeletedUser

Guest
Niby pomysł dobry, ale tutaj jak i w plemionach jest nie potrzebny.
 

DeletedUser

Guest
mało przydatne i przy okazji przyjaciel może okazać się zuyyy i wykorzystać ta opcję do sprawdzenia czy jesteś zalogowany
 

DeletedUser

Guest
Mi pasuje, wystarczy rozważnie dodawać przyjaciół.
 

DeletedUser

Guest
Jestem za , po prostu dodawajcie tylko ZAUFANYCH przyjaciół ;)
 

DeletedUser

Guest
NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE.powod prosty sporo osob zaprasza/przyjmuje zaproszenia nie patrzac na to kto to jest czy sie znaja i dzieki temu osoba ktora zaprasza ma wieksza wiedze zeby miec udany atak powod prosty.
Zapraszamy przyszla ofiare ona akceptuje widzimy jej status czy jest online czy offline i tylko czekamy az sie wyloguje i wysylamy ataki 1 zeby zabic jej wojska a 2 zeby juz przejac surki i tak powstaje farma wiec jestem na nie
 

DeletedUser1094

Guest
A czy ktoś ci każe przyjmować to zaproszenie ;>

Na plemionach niektórzy wysyłają propozycje nie rozmawiając nawet wcześniej. Odrzucenie to zawsze jakiś maleńki afront.
I traktowane jest to jako kolekcja "przyjaciół" a nie sprawdzanie obecności on line.
A opcja sprawdzania obecności całkowicie zbędna.
Jak potrzeba można wysłać list, jak ktoś chce być widziany - przeczyta.
(list typu "Jesteś?)
Zdecydowanie na Nie.
 

DeletedUser

Guest
lista przyjaciół mogłaby być fajna w tej postaci: napisane byłoby z kim gracz się kumpluje (czasem można swój nick spotkać w cudzym profilu - że niby jest pod naszą ochroną). akceptując zap do listy przyjaciół inni gracze wiedzieliby, że się kumplujecie. poza tym sam wiem z kim się kumpluję. nie muszę widzieć zielonej kropki na temat tego czy jest czy nie. mógł np zostawić zalogowane konto i wyjść na godzinę czy dwie - wtedy ta kropka mało mi daje. mogę napisać wiadomość - jest, to odpisze. mogę wymienić się z nim numerem gg - będzie miał czas to odpowie.
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Propozycja już była w związku z czym, ta zostaje zamknięta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry