Przyspieszony Atak

Co o tym myślisz ?

  • Tak

    Głosy: 1 2,0%
  • Nie

    Głosy: 6 12,2%
  • Zdecydowanie Tak

    Głosy: 2 4,1%
  • Zdecydowanie Nie

    Głosy: 38 77,6%
  • Obojętnie mi to

    Głosy: 2 4,1%

  • W sumie głosujących
    49
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
@rzal.pl

jak ktoś umie grać to bez premium zajdzie daleko. na niemieckim serwerze nie miałem ani jednego złota. a jak komuś zależy na bonusach z premium - niech kupuje:) w końcu z czegoś właściciel gry żyć musi.

ostatnio jestem tam w top 3 sojuszu (właściwie top 2 ale mogę spaść jeśli osoba na 3 miejscu przejmie jakieś ładne miasto). grunt to trafić na dobry teren i umieć grać:)
 

DeletedUser

Guest
ale wiadomo, że +30% surów nikomu nie zaszkodzi, a poza tym, żeby jewdnostki były silniejsze o 20% to lekka przesada :mad:
 

DeletedUser

Guest
+30% to jedynie kilka tysięcy surki (ok 7-8). z samych rolniczych człowiek ma 48.000.

jak wspomniałem - siła +20% nie pomoże wygrać gdy przeciwnikiem jest dobry strateg (zarówno gdy się bronimy jak i gdy atakujemy) w dobrym zgranym sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Propozycja ta dawałaby zbyt dużą przewagę graczom korzystającym z opcji premium. Dodatkowo trudno byłoby ustalić przelicznik kosztów i czasu, który potrzebny jest na dotarcie do celu. Jeżeli atak potrzebowałby np. 20 godzin na dotarcie to 20 sztuk złota byłoby zbyt niską opłatą za skrócenie tego czasu o połowę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry