Przyspieszony Atak

Co o tym myślisz ?

  • Tak

    Głosy: 1 2,0%
  • Nie

    Głosy: 6 12,2%
  • Zdecydowanie Tak

    Głosy: 2 4,1%
  • Zdecydowanie Nie

    Głosy: 38 77,6%
  • Obojętnie mi to

    Głosy: 2 4,1%

  • W sumie głosujących
    49
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co Wy na to gdyby, można było przyspieszyć ruch wojska do atakowania miasta, np. jeśli czas dojścia to 30 minut i płaci się np. 20 sztuk złota a wojsko dojdzie w 15 minut. Tak samo można by było zrobić z szpiegami.

Mam nadzieję, że mój pomysł Wam się spodoba :cool: Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Nie, i tak już przez premium jest duże ułatwienie a Ty jeszcze chcesz dodawać..
 

DeletedUser

Guest
Naturalnie, że nie...

Korzystam z premium, ale przyspieszenie ataku moim zdaniem jest tu już jawne przegięcie.
 

DeletedUser

Guest
A przyspieszenie rozbudowy budynków za monety to nie jest uproszczenie ?
 

DeletedUser

Guest
Landryn, nie róbmy z Polis Khanów :p

Zdecydowanie na nie.
Będzie to duży minus dla tych, którzy grają bez zakupu monet.
 

DeletedUser

Guest
A przyspieszenie rozbudowy budynków za monety to nie jest uproszczenie ?

Jest ale nie tak bardzo jak przygotowywanie się do obrony. Sprawdzimy raz widzimy 1 godzinę, w między czasie wydam monety to za drugim razem jak sprawdzisz to nie będzie 1h tylko 30 minut a to już moim zdaniem przykra niespodzianka.

Rozumiesz o co chodzi?
 

DeletedUser

Guest
To gracz, który jest atakowany by dostałwiadomośc "Gracz **** Będzie szybciej w Twoim mieście, ponieważ..."
 

DeletedUser

Guest
Jestem na TAK bo Landryn sam napisał że można kupić premium by szybciej budynki się budowały lub by więcej można budować to też nie jest normalne . Jednak te wszystkie serwery na których gramy nie są darmowe :) i ci któzy stworzyli tą gre muszą coś zarabiać no nie ? A przez ten pomysł więcej osób kupywało by premium a zwłaszcza np. w wojnach sojuszy .
 

DeletedUser

Guest
premium i tak ma dużo ułatwień. po co dokładać kolejne? poza tym obecnie sprawdzanie czasu dojścia wojsk to jedyny sposób na domyślenie się co za wojsko idzie.
 

DeletedUser

Guest
Skróć czas ataku za 20 złota, zwiększ silę najbliższego ataku o 50% za 20 złota, może jeszcze przesuń mnie w rankingu o 100 pozycji do przodu za 20 złota...

Nie wiem czy nie zauważasz drobnej różnicy między szybkością budowania budynków a szybkością ataków. Jedno pozwala się odrobinę szybciej rozwijać, drugie pozwala natychmiast przejmować graczy...

Jestem na nie...
 

DeletedUser

Guest
proponuję wprowadzić jeszcze gwiezdne wrota albo teleport z Enterprise - od razu pojawisz się pod bramami miast a może i za murem :D:D:D

oczywiście na NIE
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co Wy na to gdyby, można było przyspieszyć ruch wojska do atakowania miasta, np. jeśli czas dojścia to 30 minut i płaci się np. 20 sztuk złota a wojsko dojdzie w 15 minut. Tak samo można by było zrobić z szpiegami.

Mam nadzieję, że mój pomysł Wam się spodoba :cool: Pozdrawiam

Czego to jeszcze się tu nie wymyśli :eek: niedługo żeby się zarejestrować na Grepolis trzeba będzie abonament najpierw wykupić :D

Zdecydowanie na NIE
 

DeletedUser

Guest
Stanowczo nie
takie jest moje zdanie zgadzam się z innymi że już i tak jest za dużo ułatwień
 

DeletedUser

Guest
Nie, premium już dużo daje ale takie ułatwienie to duża przesada.
 

DeletedUser

Guest
1.
Nie, premium już dużo daje ale takie ułatwienie to duża przesada.

2.
Czego to jeszcze się tu nie wymyśli :eek: niedługo żeby się zarejestrować na Grepolis trzeba będzie abonament najpierw wykupić :D

Zdecydowanie na NIE

1. A jakby tą opcję dodać do premium ? O jedną opcję więcej co bardziej by zachęciło do zakupu konta premium :)

2. Po co od razu abonament ? To jest tylko jedna opcja.

I W ogóle nie rozumiem czemu to jest dla was takie UŁATWIENIE Jak tylko skróca czas dojścia wojska.
 

DeletedUser

Guest
Jednak te wszystkie serwery na których gramy nie są darmowe :) i ci któzy stworzyli tą gre muszą coś zarabiać no nie ? A przez ten pomysł więcej osób kupywało by premium a zwłaszcza np. w wojnach sojuszy .

Co Ty gadasz wogóle!!?? Przeciez nikt by nie robił takiej gry jakby nie mógł zarobić na pewniaka a premium to nie jest pewniak. Oni zarabiają na reklamach przecież głównie a nie na premium!
 

DeletedUser

Guest
Co Ty gadasz wogóle!!?? Przeciez nikt by nie robił takiej gry jakby nie mógł zarobić na pewniaka a premium to nie jest pewniak. Oni zarabiają na reklamach przecież głównie a nie na premium!

akurat tu zarabiają na premium
widziałeś gdzieś tu reklamy he he ;-)

natomiast co do pomysłu dalej jestem na NIE
co napisałem powyżej ;-)
 

DeletedUser

Guest
Absolutnie nie to forowanie graczy grających moneciakami a nie każdego na to stać :)
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli zgodzimy się na tą opcję, to grepolis w niedługim czasie stanie się grą dla noobów i bogatych dzieciaków. Oczywiście, iż nie.
 

DeletedUser

Guest
to przegięcie! osobiście gram na premium, ale frajer nie jestem i wszystkie bryłki złota zdobyłem z zapraszanie innych graczy (dostałem 1600 bryłek złota :)), a nie z wydawania 10 złotych za 120 bryłek (gratuluję innym ubicia interesu :p)

tak czy inaczej, powinno się skasować wszystkie funkcję premium!! (wyłącznie ze skrócaniem czasu budowy) i zostawić tylko Zarządcę, bo wtedy ma się tylko ułatwianie w obsłódze (tak jak w plemionach) Ale żeby bogacze mieli +20% więcej siły w atakach i +50% więcej bożych łask to lekkie przegięcie! ale jak widac apatyt na kasę właścicieli gry jest tak ogromny, że zapominają o zdrowej rywalizacji i oferują nam dopalacze w zamian za napojenie im kieszeni! :mad: żałosne...:mad::mad::mad:
 
Status
Zamknięty.
Do góry