[Ulepszenie] Przystosowanie apki mobilnej

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24848
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzasz się z poniższą opinią?

  • Tak

    Głosy: 2 33,3%
  • Nie

    Głosy: 3 50,0%
  • Wstrzymuję się od głosu

    Głosy: 1 16,7%

  • W sumie głosujących
    6

DeletedUser24848

Guest
Mam propozycje, by przystosować apke mobilną do opery mini, ponieważ nie wszyscy mają dostęp na komórce do takich przeglądarek jak Google chrome, Firefox, Safari czy Opera mobile(bo właśnie tylko do takich obecnie jest przystosowana wersja mobilna). Nie chcę zakładać na to oddzielnego tematu dlatego dodam jeszcze pytanie. Dlaczego jak w przeglądarce Opera mini jak się wchodzi na apke mobilną działa przycisk "Wyloguj się", a inne nie działają?
 

DeletedUser12405

Guest
Odp: Przystosowanie apki mobilnej

Możliwe że używasz starszej wersji mobilnej na przeglądarkę. Ostatnio było ogłoszenie w tej sprawie, które znajduje się tutaj :) Wersja mobilna zostanie niedługo zamknięta, z powodu niewielu korzystających z niej osób. Można też wypowiedzieć się na ten temat.
Dyskusja na temat.
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Przystosowanie apki mobilnej

A no faktycznie. Tylko dlaczego jak wchodze na ta nowsza i jak klikam "masz juz konto" to mnie od razu przekierowuje na wersje przegladarkowa?

Sory za bledy ortograficzne, ale post pisalem na komorce, bo chwilowo nie mam dostepu do komputera.
 

DeletedUser5

Guest
Na ten moment niestety nie ma w planach wprowadzenia Grepolis na przeglądarki mobilne, dlatego odrzucam propozycję.
 
Do góry