Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

DeletedUser5408

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Ja w ogóle nie wiem w czym problem? Chyba dobrze, że Inno chce w jakiś sposób udoskonalić swoją grę (nie zawsze to się udaje, ale to inny temat). Zmiana nie jest negatywna, komu szkodzi, że świat potrwa dłużej niż to wcześniej zakładano?
 

DeletedUser10945

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Ja w ogóle nie wiem w czym problem? Chyba dobrze, że Inno chce w jakiś sposób udoskonalić swoją grę (nie zawsze to się udaje, ale to inny temat). Zmiana nie jest negatywna, komu szkodzi, że świat potrwa dłużej niż to wcześniej zakładano?

a znasz takie przysłowie że lepsze jest wrogiem dobrego ?
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Ja w ogóle nie wiem w czym problem? Chyba dobrze, że Inno chce w jakiś sposób udoskonalić swoją grę (nie zawsze to się udaje, ale to inny temat). Zmiana nie jest negatywna, komu szkodzi, że świat potrwa dłużej niż to wcześniej zakładano?

Michał, a gdzie ja napisałam, że to jest źle???

Zwróciłam tylko zdenerwowanym graczom uwagę, że może niepotrzebnie się denerwują, bo zasady mogą się zmienić (tak jak już się to zdarzyło).
Napisałam także, że ta zmiana rozczarowała niektórych graczy, bo są tacy którzy mieli ochotę na krótką (stosunkowo) rozgrywkę z budową 4 cudów, a czas końca świata został znacznie wydłużony.
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

luzdelsur napisał:
Michał, a gdzie ja napisałam, że to jest źle???
Wybacz, nie mam ochoty szukać teraz cytatów, jednak cała Twoja rozmowa z Muaddibem świadczy, że coś komuś nie pasuje, i to raczej nie pasuje Tobie. I właśnie kompletnie nie mam pojęcia, o co się w takim razie kłóciliście...

Z resztą nie zauważyłem jeszcze, żeby ktoś okazywał niezadowolenie z powodu zmiany zasad końca świata.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Nie sil się na ripostę, nie interesuje mnie kolejna wersja wydarzeń wg Mua.
powoli zaczynam tracić wiarę w to, że Ty w ogóle czytasz co do Ciebie się pisze - inaczej nie mogę pojąć czemu mówisz, że nie mam odpowiadać skoro w poprzednim swoim poście wyraźnie napisałem, że dla mnie to koniec dyskusji :rolleyes: no chyba, że chciałaś w ten sposób mieć ostatnie zdanie... ok - wygrałaś, gratuluję - zjedz sobie cukierka w nagrodę...
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

powoli zaczynam tracić wiarę w to, że Ty w ogóle czytasz co do Ciebie się pisze - inaczej nie mogę pojąć czemu mówisz, że nie mam odpowiadać skoro w poprzednim swoim poście wyraźnie napisałem, że dla mnie to koniec dyskusji :rolleyes: no chyba, że chciałaś w ten sposób mieć ostatnie zdanie... ok - wygrałaś, gratuluję - zjedz sobie cukierka w nagrodę...

Jesteś wiarygodny, jak zawsze.... rzeczywiście, skończyłeś w poprzednim poście :D

Odpowiedź Mua na Twoje pytanie jest oczywista: bo wiedziałam, że chociaż skończyłeś, to dalej będziesz pisał. To tak jak z tym końcem gry, po którym gra toczy się dalej :)
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Jesteś wiarygodny, jak zawsze.... rzeczywiście, skończyłeś w poprzednim poście :D
skończyłem temat o którym mówiliśmy wcześniej i na który to temat wg. Ciebie miałem się już "nie silić" - gdzie w mojej wypowiedzi jest cokolwiek o grze? - Tobie wszystko trzeba dokładnie wyjaśniać czy może sama czasem możesz pomyśleć?
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Ja już Ci to chyba dzisiaj wyjaśniałam, że Twoje tłumaczenia nie są mi do niczego potrzebne.

Od wczoraj wijesz się jak piskorz, zmieniasz zeznania, tylko po to, aby udowodnić mi że nie mam racji.

Najpierw była teza o tym, że Inno zasad nie zmieniło, potem zmianę zauważyłeś, ale poczytaliśmy coś o niemieckim forum, na którym mam znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, tylko jakoś nie potrafiłeś mi pokazać żadnego z nich.

Jak już doszedłeś po długich cierpieniach do tego na czym polega zmiana zasad to szafujesz jakimiś koncepcjami dlaczego Inno coś zmieniło, a dlaczego nie zmieni innych rzeczy.

I te Twoje koncepcje mam uznać za prawdziwe, wiarygodne i godne uwagi? Nie żartuj.

Bądź raz konsekwentny i skończ jak obiecujesz. Twoje hipotezy mnie nie interesują.

Jeśli dotąd tego nie zrozumiałeś, to już tak pozostanie. Jeśli Ty jesteś wzorem myślenia, to ja niech będę jego przeciwieństwem.
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

skończyłem dyskusję n/t gry kilka postów temu - to już drugi Twój post gdzie nadal o tym mówisz... myślisz, że jak powtórzysz to jeszcze 3x to coś to zmieni? powiedziałem już - wygrałaś, skończ :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

skończyłem dyskusję n/t gry kilka postów temu - to już drugi Twój post gdzie nadal o tym mówisz... myślisz, że jak powtórzysz to jeszcze 3x to coś to zmieni? powiedziałem już - wygrałaś, skończ :)

Kończą, kończą i skończyć jakoś nie mogą :D

Wracając do tematu: mam nadzieję, że wbrew tym, którzy krzyczą, że nic nie warto robić, jeśli jesteście naprawdę niezadowoleni z tej sytuacji (choć nie do końca rozumiem powody tego niezadowolenia, może dlatego, że nie gram już na żadnym "starym" świecie) coś podziałacie. Krzyczą tak tylko ci, którzy sami są za słabi, żeby coś zrobić.

Czy coś osiągniecie, nie wiem, próbować zawsze warto.

Ta gra powinna być dla Was, bo bez graczy firma będzie mogła wsadzić sobie swój produkt w kieszeń (pustą).
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Wracając do tematu: mam nadzieję, że wbrew tym, którzy krzyczą, że nic nie warto robić, jeśli jesteście naprawdę niezadowoleni z tej sytuacji (choć nie do końca rozumiem powody tego niezadowolenia, może dlatego, że nie gram już na żadnym "starym" świecie) coś podziałacie. Krzyczą tak tylko ci, którzy sami są za słabi, żeby coś zrobić.

Czy coś osiągniecie, nie wiem, próbować zawsze warto.

Ta gra powinna być dla Was, bo bez graczy firma będzie mogła wsadzić sobie swój produkt w kieszeń (pustą).
nie przypominam sobie aby ktoś na forum zniechęcał do tego, ale z tym co piszesz powyżej (nareszcie) w pełni się zgadzam :)
 

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

nie przypominam sobie aby ktoś na forum zniechęcał do tego

ja też nie ;) a zachęta wygląda na przykład tak:

nie widzicie bezsensu tej walki? Inno zamknęło Wam jakąkolwiek drogę do dyskusji - ankieta pokazała, że większość jest za i teraz każde, obojętnie czy racjonalne czy nie, Wasze argumenty może ze spokojem grabarza zbywać "większość opowiedziała się za wprowadzeniem v2.0 i koniec" :) to, że oni tą ankietę zrobili (i to jak zrobili) wskazuje na to, że dokładnie taki argument chcieli mieć po swojej stronie no i wygrali...
poza tym jakby się obawiali, że wprowadzenie 2.0 na stare światy może zagrozić im finansowo to by tej wersji nie wprowadzali przecież, więc Wasze groźby "bo przestaniemy grać" ich nie ruszą, bo już dawno na pewno sobie wyliczyli czy mogą sobie na takie coś pozwolić czy nie...
 

DeletedUser946

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

nie rozumiem - wyraźnie przecież namawiałem, że jeżeli "przeciwnicy" chcą coś osiągnąć to żeby się zorganizowali i uderzyli bezpośrednio do InnoGames, zamiast tracić siły i czas na wypisywanie tutaj na forum różnych sensownych czy (w pewnym momencie) coraz mniej sensownych roszczeń i poglądów
nigdy nie zniechęcałem do walki o ich sprawę - to, że ja uważam, że nie ma szans na odwiedzenie Inno od tej decyzji to już inna sprawa przecież... to tylko moje zdanie i tyle, przecież mogę się mylić... a jeśli przedstawienie mojej opinii by miało doprowadzić do zniechęcenia podjęcia walki to może lepiej aby tak się stało skoro taki lichy argument mógłby do tego doprowadzić :rolleyes: (ale coś mi się zdaje, że przeceniasz moc moich słów i "bojownicy" będą walczyć dalej :))

dla mnie to tylko gra, nie mam złudzeń co do tego czym kieruje się Inno, jeśli jakieś zmiany/zachowania z ich strony kiedyś doprowadzą u mnie do takiego czegoś jak tych buntujących się graczy (czy wcześniej, z innych powodów, Ciebie) to po prostu skończę grać i tyle - szanuję podejście innych do tej gry i jeśli czują, że muszą o nią walczyć to proszę bardzo - dla mnie ona po prostu tyle nie znaczy bym brał pod uwagę zaprzątanie sobie nią czasu wykraczającego poza ten spędzony w grze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser462

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Z tym co piszesz powyżej (nareszcie) w pełni się zgadzam. No może prawie w pełni, ale to już temat na zupełnie inną dyskusję :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Mnie w zażaleniach chodzi o to że ankiety zostały uogulnione do wszystkich światów 1x Dlaczego nie mogą być rozbite na poszczegulne światy? I na to pytanie nawet support nie zna odpowiedzi bo gdy je zadałem zamilkł!!!




Kolego -willy- jeżeli mówisz o polskiej administracji grepolis to mówisz od rzeczy... Inno wprowadza 2.0 na starych światach nie tylko w Polsce ale i we wszystkich krajach, jeżeli masz winić to wiń winnego...
a oto potwierdzenie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Mam pytanie Od której jutro będzie wprowadzana nowa wersja i ile to moze zająć /?? :):)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Nie zajęło to długo, wersja 2.14 została już wprowadzona na stare światy. W przypadku wystąpienia jakichś problemów, proszę o kontakt z supportem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przyszłość Grepolis. Użytkownicy vs InnoGames

Dla mnie problemem jest cała 2.XX czy więc zmienią ją też:D bo może człowieka dobić...
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

U mnie osobiście nie widzę problemu tylko się przyzwyczajać ;) :D:D
Bo gram na kilku światach i teraz jak jest nowa wersja to czasem światy mi sie mylą; ) :D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry