[To nie błąd] Przywódca Rzymu - Centaury

  • Rozpoczynający wątek Kratos?
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam. Piszę temat odnośnie eventu, który niedługo ma się zakończyć (Przywódca Rzymu). Mam pewien problem. A mianowicie, po wygraniu bitew, przyjmowałem nagrody. M.in. Posiłki - Centaury (3x Centaury na 1 godzinę, przez 5 godzin). Z tego wynika, że powinienem zyskać 15 centaurów. Po odczekaniu bonusu, otrzymałem tylko 1 centaura. Mam jeszcze dwa takie bonusy, z czego jeden się teraz robi. Proszę o pilną pomoc! Pozdrawiam, Kratos.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Przywódca Rzymu - Centaury

Być może masz niewystarczającą ilość mieszkańców w swoim mieście:) zobacz ilu masz :) i zobacz sobie ilu mieszkańców kosztuje cenatur w koszarach
Zapewne zabraklo ci mieszkancow na resztę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Przywódca Rzymu - Centaury

Coś mało prawdopodobne, bo miałem już ujemną liczbę mieszkańców przez bonusy. W każdym razie, dzięki za odpowiedź. Bardzo żałuję, że tego przedtem nie dostrzegłem, bo na prawdę szkoda jednostki. Temat do zamknięcia.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Przywódca Rzymu - Centaury

Można mieć ujemną liczbę mieszkańców przez misje samouczka, w przypadku bonusów niestety konieczne jest posiadanie wolnych ludzi.

Zwrócę przy okazji uwagę, że mieszkańcy nie są pobierani od razu po uruchomieniu bonusu, jeśli bonus trwa w tym momencie, to możesz zwolnić mieszkańców, aby uzyskać chociaż kilka jednostek.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Przywódca Rzymu - Centaury

Można odpalić bonus mając 0 wolnych mieszkańców, a i tak dostać wszystkie jednostki z niego. Trzeba pamiętać, że aktualnie jednostki z bonusów nie wypadają już na sztuki, a po godzinie pojawia się ten "godzinny" przydział. Czyli jak masz bonus 3 centaury na godzinę przez 5h, to co godzinę będziesz otrzymywał trzy sztuki. Także spokojnie możesz mieć za mało jednostek podczas trwania bonusu, tylko trzeba pamiętać, aby zwolnić ich odpowiednią liczbę w ciągu godziny.

Ja tak na przykład podczas eventu wykorzystywałem łuczników i odpalałem ich przy małej liczbie wolnych mieszkańców, a jak pojawiała się jakaś partia wysyłałem ją od razu na rzeź, aby podbić ostatnią wioskę na wyspie:)


PS: A tak przy okazji się zapytam, jak to jest z rekrutacją podczas trwania bonusu? Odpalę sobie budowę 42 katapult, która trwa ponad dobę, a w międzyczasie odpalę jakiś bonus...jednostki z bonusu mi się nie zrekrutują, czy te katapulty jak będzie brakować mieszkańców? Obstawiam jednak, że jednostki z rekrutacji mają zarezerwowane miejsca, a te z bonusu przepadną nawet jak teoretycznie jest wolne miejsce, ale wolę się upewnić:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Przywódca Rzymu - Centaury

PS: A tak przy okazji się zapytam, jak to jest z rekrutacją podczas trwania bonusu? Odpalę sobie budowę 42 katapult, która trwa ponad dobę, a w międzyczasie odpalę jakiś bonus...jednostki z bonusu mi się nie zrekrutują, czy te katapulty jak będzie brakować mieszkańców? Obstawiam jednak, że jednostki z rekrutacji mają zarezerwowane miejsca, a te z bonusu przepadną nawet jak teoretycznie jest wolne miejsce, ale wolę się upewnić:)

Jednostki rekrutowane w koszarach/porcie pobierają mieszkańców "z góry", w momencie kliknięcia rekrutacji, więc na pewno zostaną dodane do miasta, nie ma znaczenia czy aktywny jest jakiś bonus. Jednostki z bonusu przepadną, jeśli nie ma wolnej ludności w momencie, gdy powinny zostać powołane - tak jak napisałeś, co godzinę.
 
Do góry