Przywileje premium

  • Rozpoczynający wątek Rysiek66
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jesli mozna chcialbym wtracic swoje 3 grosze. Trafilem tu przez link z plemion. Moge powiedziec ze gra naprawde mi sie spodobala, grafika, wojsko, rozbudowa, mozliwosc przejmowania innych wiosek itd., ale gdy wybralem z menu odnosnik Premium i przeczytalem o cenach i bonusach to z usmiechem na twarzy skasowalem konto. Tutaj graja pieniadze nie gracze, ten kto bedzie mial wiecej tych smiesznych brylek, wygra. Jednoczesnie chcialbym zaznaczyc ze bylem przygotowany na kupno kp, ale bez przesady, az takim jeleniem nie jestem.
 

DeletedUser

Guest
xenpl ale 100zeta to za taka gre nie bede placil..[/QUOTE].
Przecierz nikt Ci nie każe grać na premium ;)
 

DeletedUser

Guest
Przyjrzałem się cenie złotych monet.. i po okresie promocji, wychodzi ze są one bardzo drogie.. w grze plemiona premka na 2 miesiace to ok. 25 zł.
Tutaj 400 monet bedzie kosztowac 24 zł.. a jest 5 doradcow.. wiec na miesiac potrzeba 1000 monet.. czyli prawie 100zł na miesiac za gre!

Wiem ze nie ma obowiazku i przymusu premki.. ale na plemionach mam premke 3 lata.. i myslalem ze i tu bedzie, ale 100zeta to za taka gre nie bede placil..

Masz racje, ale przeciez nie musisz posiadac kazdego doradce.

Ja na starcie postawilem na jednego z nich i nie zaluje. W przyszlosci, zobaczymy jak to bedzie (z pewnoscia trzeba bedzie zainwestowac w jeszcze przynajmniej dwoch).
 

DeletedUser

Guest
% na premium nie powiększają się kolosalnie ... Umiesz grać ? Przejmiesz każdego :>
 

DeletedUser

Guest
Te premium tutaj to jest porażka. Grałem w ogame 5 lat byłem top bez żadnych premium. Tam np ktoś z premium miał tylko10% większe eko. Tutaj 30%...

Średni gracz z premium tutaj, zawsze skopie tyłek dobremu graczowi bez premium nie oszukujmy się...

Więc pewnie za jakiś miesiąc zostaną tutaj ludzie ze średnią wieku 14 do 17 lat którzy będą to premium kupować...
 

DeletedUser

Guest
Kapek jesteś w błędzie. co daje premium:

handlarz - 7,5k więcej surki dziennie przy max rozbudowanym eko : 3000(+), 2500, 2000(-). dla jednych to sporo dla innych nie. zależy od strategii gry.

dowódca i kapitan - zwiększają siłę wojsk o 20%. jak ktoś nie potrafi walczyć to i ta opcja premium mu nie pomoże. bardziej liczy sie zgrany sojusz niż to że jakiś gracz nagle ma 20% większą siłę.
 

DeletedUser

Guest
Chicken, cenię Twoje zdanie bo mądrze prawisz na tym forum... Ale ? Powiedz mi ile jest zgranych sojuszy ? Zgranych nie ma masówek po 12 lat.

Dwa - przyjmijmy że Ty i ja mamy takie same eko. Ty masz premium ja nie. Farmimy mniej więcej tak samo... Ale Ty zawsze masz te30% żeby sobie wybudować armię.

Ja nie twierdzę że nie masz racji bo masz :) Aczkolwiek moim zdaniem żeby gra miała sens powinni nieco zredukować te bonusy :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry