Przywołanie Herosa

  • Rozpoczynający wątek Kurczak Dozymetryczny
  • Data rozpoczęcia

co sądzisz?

  • jestem na tak

    Głosy: 71 62,3%
  • jestem na nie

    Głosy: 18 15,8%
  • wprowadziłbym poprawki lub nowe elementy

    Głosy: 17 14,9%
  • obojętne

    Głosy: 8 7,0%

  • W sumie głosujących
    114
Status
Zamknięty.

DeletedUser10154

Guest
Jeśli już Hadesowi jako herosa damy Odyseusza. To on mógłby pokonywać cyklopów (Odyseusz pokonał Poliferma). Lecz nie stety byłoby trzeba zmienić możliwości Heraklesa czyli zmiena pokonywanej jednostki na Cerbera. Gdyż nie może być że jednostki Posejdona byłyby niszczonę przez dwócz herosów.
 

DeletedUser10154

Guest
jedicus jeśli chcesz zamiast Achillesa dać Bellerofonta to dla boga Posejdona a mantykor zabijać nie może bo Tezeusz już pokonuję jednostką Zeusa. Choć Atena pomogła Bellerofontowi okiełznać pegaza
 

DeletedUser7800

Guest
Cyklop 1 w mieście może wiele ździałać razem z innym defem.
 

DeletedUser

Guest
Miałem podobny temat, ale kurczak ma lepszy :(.
Jeden problem:
Na światach z aktywnym morale taki woj zmniejszałby skutki spadku morali, więc np. podczas ataku gracza A (heros, 20.000) na gracza B (brak herosa, 2.000) gracz A bez problemu pokonałby gracza B.
Z drugiej strony, gdy paru członków sojuszu wysyłałoby wsparcie z herosem to podbój by już nie istniał :).
 

DeletedUser

Guest
Kicia chyba przesadzasz :) bonusy na pewno nie byłyby tak wysokie by mocno wpływać na wynik walki. są gracze którzy mają premium - tam to dopiero są bonusy (20% w walce na morzu i lądzie, 20% dla mitycznych).

co do podboju - właśnie w związku z jego dodatkową, choć małą siłą pisałem, że przywoływanie powinno być rzadkie (ok. raz na miesiąc/ raz na 3 tygodnie). w takich odstępach czasu można przejąć kilka miast zanim dostanie się herosa...
 

DeletedUser

Guest
A za ukończenie samouczka byłby jakiś losowy heros na jakieś 7 dni. Mi się już podoba :).
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo dobry a herosa będzie można rekrutować w AGORZE. Ale nie przybliżajmy się do plemion zbytnio - bez przedmiotów dla herosa proponuję. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Fajnie że ktoś odświeżył mój zapomniany pomysł ^^

Zdecydowanie do przywoływania herosa bardziej pasowałby posąg lub sama świątynia niż agora. Agora to takie miejskie miejsce, które każdy ma od początku... A heros ma jednak spory związek z bogami, więc wspomniane budynki bardziej się nadają do tego celu:)

Oczywiście zbliżanie się do plemion byłoby złe, dlatego przedmiotów nie proponowałem a jedynie bonusy dla każdego z herosów.
 

DeletedUser

Guest
No niby heros jest przybliżeniem do bogów ale jak by można go było od razu rekrutować to zauważ jak by się zmieniły starty serverów ;P

Tu nowy sever każdy ma herosa - a pewnie heros sporo może unieść ;P - to w sam raz, szybszy rozwój murowany ;)
 

DeletedUser

Guest
Dobrze,że temat odświeżony :D Bardzo mi się pomysł podoba.
 

DeletedUser

Guest
ale jak by można go było od razu rekrutować to zauważ jak by się zmieniły starty serverów ;P

Tu nowy sever każdy ma herosa - a pewnie heros sporo może unieść ;P - to w sam raz, szybszy rozwój murowany ;)
ale o to właśnie chodzi by nie można było od razu... heros to heros. do byle kogo nie przyjdzie, stąd wymagania: punkty walki, przyrost łaski...
 

DeletedUser10154

Guest
Ostateczną listą herosów według mnie :

Perseusz(Zeus) - zbija Meduzę
Tezeusz(Posejdon) - zabija Minotaura
Orfeusz(Hera) - zabija Erynie
Herakles(Atena) - zabija Hydrę
Bellerofont(Hades) - zabija Pegaza

Perseusz - 30% srebra
Tezeusz - 30% drewna
Orfeusz - 50% morale
Herakles - 10% każdego surowca
Bellerofont - 30% kamienia

I co wy na to :confused:
 

DeletedUser

Guest
Ja ogólnie jestem na tak... tylko ten czas w którym heros jest... no i koszty... Jakoś źle się czuję i sory jeśli to było... może jakieś koszty w surowcach? tak 15k... żeby byle kto go nie miał. A co do pobytu w mieście... nie podoba mi się.Wolałbym żeby było 2-3 tygodnie... niektórzy mają długie, ale niekiedy bardzo długie walki.Myślałem by heros byłby połączenie wszystkich mitycznych jednostek...
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Przywołanie Herosa

Mi bardzo podoba się ten pomysł.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przywołanie Herosa

Ostateczną listą herosów według mnie :

Perseusz(Zeus) - zbija Meduzę
Tezeusz(Posejdon) - zabija Minotaura
Orfeusz(Hera) - zabija Erynie
Herakles(Atena) - zabija Hydrę
Bellerofont(Hades) - zabija Pegaza

Perseusz - 30% srebra
Tezeusz - 30% drewna
Orfeusz - 50% morale
Herakles - 10% każdego surowca
Bellerofont - 30% kamienia

I co wy na to :confused:

Ja jednak nie 5 razy myślę i jednak na minusy to nie :confused:
 
Status
Zamknięty.
Do góry