[Ulepszenie] Publikacja raportów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24848
  • Data rozpoczęcia

Czy zgadzasz się z poniższą opinią?

  • Tak

    Głosy: 3 23,1%
  • Nie

    Głosy: 6 46,2%
  • Obojętnie

    Głosy: 4 30,8%

  • W sumie głosujących
    13

DeletedUser24848

Guest
Za pomocą BBcode można ustalić czy raport ma publikować Wojska atakującego łup i wojska obrońcy.Proponuję aby można też było ustalić możliwość publikacji też bonusów.Wyglądało by to jakoś tak
EnGrZXbLfuH_pn2zkZusKOTvusCPgWzuVUjYlAWGDuuQsU1E2NnCulUFQla4UBUlLxYcSg=s500
 

DeletedUser

Guest
Odp: Publikacja raportów

Wojska agresora i obrońcy oraz łup nie trzeba publikować ze względu, że widać co gracz ma w mieście, na którym poziomie ma magazyn. Moim zdaniem, zatajnianie informacji o czarach jest nie potrzebne, ponieważ każdy doświadczony gracz może się samemu domyślić, czego używał napastnik lub obrońca. Druga sprawa, w porównianiu do jednostek, czary są jednorazowe i dodawanie tej funkcji na prawdę według mnie jest nie potrzebne, ponieważ takie informacje są zbędne do wiadomości. Głos na nie.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Publikacja raportów

Wojska obrońcy/agresora często się chowa z różnych względów w swoich raportach...wiadomo przecieki się zdarzają i jak nie wiadomo, czy nie mamy go, to lepiej schować.

Z drugiej strony chowanie bonusów/czarów jak dla mnie jest pozbawione logiki odrobinę. Jaki miałoby to głębszy sens, bo jak na razie nie widzę takiego?
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Publikacja raportów

Wojska obrońcy/agresora często się chowa z różnych względów w swoich raportach...wiadomo przecieki się zdarzają i jak nie wiadomo, czy nie mamy go, to lepiej schować.

Z drugiej strony chowanie bonusów/czarów jak dla mnie jest pozbawione logiki odrobinę. Jaki miałoby to głębszy sens, bo jak na razie nie widzę takiego?

Są gracze którzy chcą aby o stanie jego armii wiedziano jak najmniej.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Publikacja raportów

Tylko jaki związek ma stan armii z bonusami? Jedynie chyba myrmidoński atak załączony byłby warty ukrycia przed szpiegami, a tak poza tym, to nie widzę większego sensu...bo po co ukrywać coś innego?
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Publikacja raportów

Albo jeśli jesteś obrońcą i właśnie miałeś bonus``Osłabiona obrona``
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Publikacja raportów

Ale i tak można wybrać czy opublikować bonusy i ataku i obrony.Więc pomyślałem że można by było tak dokładniej.
 
Do góry