Zamknięty.
No moim zdaniem to próba nakłaniania Adziego, do oszustwa i przydzielenia nagród specjalnych komuś innemu.
Bardzo nieładnie.
Drogi słoniu, gdzieżbym śmiała nakłaniać Adziego do oszustwa.

Ja tylko zwróciłam uwagę, że remis to remis ,a karne tutaj odegrały większą rolę i zadecydowały o zwycięstwie.

Ale jak już pozwoliłeś sobie na tak krzywdzącą sugestie, to zapytam – gdzie jest napisane za co zostanie przyznana nagroda specjalna?

Bo w temacie finał na pewno nie.

Czy gdzieś indziej nie wiem – jak wiecie mam problem z forum i nie uśmiecha mi się spędzenie połowy dnia by to poszukać.

Ostatnia edycja:

Puchar Grepolis

Zepka czy Ty zawsze musisz szukać dziury w całym ? Weronika podała Ci link w którym o tym napisano. Dziwne że przystepujesz do konkursu nie czytając jego zasad. Gdyby tam napisano że za każdy źle wytypowany wynik płacisz to też miałabyś znowu żal do całego świata?

Qubek - ja nie szukam dziury w całym. Zostałam posądzona o próbe nakłonienia Adziego do oszustwa i jedyne zakomunikowałam,że nie widzialam informacji za co przyznana jest nagroda w postaci bonusu za finałowy mecz.
W linku jaki dała weronika nie ma takiej informacji natomiast jest "
Team zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać do Opiekuna konkursu: Adzi90 "
NIestety opiekun konkursu nie udzielił odpowiedzi na moje pytanie a szkoda.
Jeszcze raz napisze , Nie napisałam, że bonus należy do mnie - to jest nadinterpretacja.

• Zadaniem Graczy jest wytypowanie wyniku danego spotkania np 3:1 (dokładny opis zostanie przedstawiony pod każdym tematem danego meczu)
  • Do wytypowania są wyniki meczów w regulaminowych 90 minutach gry ( bez dogrywek i serii rzutów karnych).

Skoro nigdzie nie ma podane, że nagrody specjalne są przydzielane na specjalnych zasadach, to znaczy, że je też obowiązuje ten podpunkt.

Wiem, że jest to dodatkowa nagroda. Bo ją otrzymałam. To słoń mi zarzucił, że chce jakąś nagrodę.
No jest się tym specjalistą od piłki, nie będę oszukiwać.
Więc ja zartem napisałam ,że co tam remis karne są ważniejsze ;p ale nic słowem o konkursie nie napisałam i ngrodzie.
A ile warty ten remis , jak 3:2 w karnych zdecydowało kto jest mistrzem ;p
Ps. To,że bonus jest za wytypowanie prawidłowej ilości goli pisało w temacie polska s........