Punkty kultury

  • Rozpoczynający wątek Jacek01
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, mam takie pytanie, czy jest gdzieś jakaś tabela dzięki której możemy obliczyć ile punktów kultury dostaniemy za zniszczone jednostki ? i czy za stracone swoje jednostki również są punkty jeśli wygrywam ?
 

Robin65

Zespół Grepolis
Trochę mylisz pojęcia ale po kolei:
- za każdą zniszczoną jednostkę dostajesz tyle punktów walki ile miejsc gospodarstwa ona wykorzystywała.
- punkty walki przypisywane są zawsze bez względu na ostateczny wynik walki
- otrzymujesz pw za każdą zniszczoną przez Ciebie wrogą jednostkę zarówno gdy atakujesz, bronisz się czy używasz zaklęcia
- za każde 300 pw możesz zorganizować pochód triumfalny i ten daje Ci 1 punkt kultury (nie mylić z poziomem kultury)
 

DeletedUser

Guest
Z nudów zrobiłem sobie coś takiego.

Wpisujesz ilość jednostek które wybiłeś i Ci pokazuje ile pkt walki za to zdobywasz.

Za swoje jednostki które wysłałeś do walki pkt dostaje przeciwnik jeżeli jakąś utłucze ;)
 

DeletedUser

Guest
mam pytanie a właściwie dwa do tego samego tematu.

1.mam w pochodzie triumfalnym 300/300 jak zabiję osiągając ten limit jednostkę np. szermierza (1pkt.) to będę miał 301/300 czy nie dostanę tego punktu a może jak wykorzystam pochód to odrazu pojawi się ten punkt?

2.Czy punkty kultury można w jakiś sposób stracić ? Czy spadają z upływem czasu lub po porażce ?
 

DeletedUser

Guest
1. będziesz miał 301/300

2. pkt kultury tracisz tylko na własne życzenie, tj jak cofasz badania w akademi,albo burzysz budynki :)
 

DeletedUser

Guest
A gdyby inny gracz przejął moje polis to stracę jakieś pkt kultury (zakładając że mam 2 miasto)
 

DeletedUser

Guest
A ja mam jeszcze jedno pytanie, czy jak w moim mieście będą trwały Igrzyska Olimpijskie to będę mógł w tym samym czasie zrobić Festyn Miejski?:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
igrzyska olimpijskie

Czy ktoś z was wie,ile pkt kultury otrzymuje się za zorganizowanie igrzysk?
 
Status
Zamknięty.
Do góry