punkty kultury

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4737
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4737

Guest
witam mam pytanie czy jak zaatakuje sam siebie czy dostanie punkty kultury :)
 

DeletedUser17

Guest
Pierwsze słyszę, aby dostawać punkty kultury za jakiekolwiek wojowanie.

Punkty Walki owszem.
 

DeletedUser1360

Guest
Polacy słyna z tego że gdy maja zielone pojęcie na dany temat, robią się nagle ekspertami.
Nie można dostać punktów ataku (bo jak Fablee słusznie wspomniał pytającemu pewnie o to chodziło) za przeprowadzenie ataku na samego siebie.

Gdy zaatakujesz własne miasto dostajesz komunikat

Właśnie odwiedziłeś swoje własne miasto ******.

Po krótkiej przerwie na małe co nieco twoje wojska wracają do domu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4737

Guest
witam

wiem o tym :) za punkty walki są punkty kultury proste
 

DeletedUser17

Guest
Sprawa wyjaśniona---niemożna zaatakować własnego polis, więc nie można zdobyć żadnych punktów(ani kultury ani walki).

Zamykam
 

DeletedUser

Guest
ad. punkty kultury

Temat został zamknięty tak szybko, jak się pojawił.

Faktycznie nie skonkretyzowałem swojej odpowiedzi. Samego siebie nie mozna bezpośrednio zaatakować, ale już nic nie stoi na przeszkodzie by wysłac własne wojsko na wsparcie do opuszczonej wioski i również własnym wojskiem ją zaatakować. A i punkty walki się za to dostanie.
 

DeletedUser

Guest
Niestety w tym wypadku również takowych punktów nie otrzymasz. Punkty dostaje obrońca, którego nie ma.

A pozatym nie uważacie, że wojowanie z samym sobą jest trochę bezsensu? ;]
 

DeletedUser

Guest
Niestety w tym wypadku również takowych punktów nie otrzymasz. Punkty dostaje obrońca, którego nie ma.

Dostajesz, za jednostki ktore zabiles podczas ataku. Jak dasz na wsparcie procarzy na przyklad i ich zabijesz, dostaniesz punkty z ataku, nie? :)

Ale prawda - bez sensu jest walczyc ze soba, lepiej pocisnac sasiada :p
 

DeletedUser

Guest
Tak, przeoczyłem ten ,,mały" szczegół mi umkną, pewnie ze względu na późną godzinę. Rzeczywiście, można dostać pkt walki za zabite jednostki.


Jednak dalej podtrzymuję moje zdanie o tym, że wysyłanie ataków na samego siebie mija się z celem gry. :p
 

DeletedUser

Guest
wszystko zależy od okoliczności - jeśli zostałeś np z niepotrzebnym deffem i musisz się go jakoś pozbyć to lepiej faktycznie wysłać gdzieś na wsparcie i go samemu rozwalić niż wysyłać szermierzy do ataku (chociaż w tym przypadku lepiej wysłać właśnie do ataku szermierzy żeby nie ponosić niepotrzebnych strat offa - część wysłać jako wsparcie a część do ataku) :) Nie zawsze jest konieczność informowania aktywnych sąsiadów o np zmianie profilu wioski, a na pytanie chyba już odpowiedziano
 

DeletedUser

Guest
a takie pytanko... jak się zdobywa punkty kultury? bo niestety nie wiem:eek:
 

DeletedUser

Guest
ano pane, zajarzyłem... nikt się orłem nie rodzi, dzienks ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry