[Wyjaśnione] Punkty walki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23461
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23461

Guest
Witam, drugi raz zdarzyło się, że nie otrzymałem punktów walki pomimo ewidentnej straty dużej liczby wojska. Ktoś może mi pomóc w wyjaśnieniu dlaczego? Dziękuję
[report]63f68d0fa360402c14fb3c1c5bfc035d[/report]
[report]191d6060f157447de6b297a0804667c0[/report]
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Punkty walki

Zrób screena z tych raportów i wklej je jako obraz na forum.

A wracając do tematu, to gdzie nie naliczyło Ci punktów walki? Od razu po ataku sprawdzałeś w agorze i tam nie było? Jeśli tak, to wystarczy poczekać trochę...natychmiastowo punkty naliczane są tylko w rankingu.
A jak na raporcie nie ma ilości punktów walki, to także nie jest to nic "nienormalnego". Na wielu raportach nie są te punkty walki pokazane, najczęściej przy atakach morskich. To jednak nie zmienia tego, że w rankingu te punkty są naliczane.

Ale to takie moje dywagacje w ciemno tylko. Więcej bym powiedział, jakbym zobaczył raporty:)
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Punkty walki

Nie ma to jak atakowanie deffem bez obstawy w bonusie nocnym :cool:
 

DeletedUser23461

Guest
Odp: Punkty walki

i drugi
bez tytułu2.JPG

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to miał byc atak farmerski ale sie obstawił, w każdym razie chodzi mi o punkty
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Punkty walki

i drugi
View attachment 3833

- - - Automatycznie połączono posty - - -

to miał byc atak farmerski ale sie obstawił, w każdym razie chodzi mi o punkty
Zatopił cię więc nie powinieneś dostać punktów. (W 2 raporcie.)
W 1 pewnie było pare punktów i nie zauważyłeś.
Atakowałeś deffem w bonusie, szczęście -27 i ty jeszcze punkty walki chcesz? Może 10-20 dostałeś.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23461

Guest
Odp: Punkty walki

Zatopił tzn. nie stracił ani jednej biremy?
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Punkty walki

Czy żadnej to nie wiem.
Może 2-3
Jak miał większą pake plus wieże to być może nic nie zbiłeś.
 

DeletedUser23461

Guest
Odp: Punkty walki

Nie każdy musi się w tym łapać dlatego grzecznie pytam a nie żądam, dziękuję za pomoc
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Punkty walki

To jest tak jak mówiłem wcześniej. Punkty walki dostałeś na pewno i zostały one uwzględnione w rankingu. Po prostu nie ma ich na raporcie, bo się nie przebiłeś lądem:) Tak już się dzieje...dlaczego, to nie wiem. Może czas złożyć propozycję, aby punkty walki zdobyte w bitwie zostały zawsze pokazywane.

PS: W wersji mobilnej na przykład widać zdobyte punkty w każdym ataku...tutaj nie zawsze.
 

DeletedUser23461

Guest
Odp: Punkty walki

Wiesz, mam na razie tak mało punktów żebym ich na pewno nie przeoczył, liczyłem na nie do kulturki ale nic z tego, no chyba że przyjdą jeszcze w najbliższym czasie, dzięki za pomoc
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Punkty walki

Ale to nie było wiele punktów. Za ten atak bez floty mogłeś ich wiele nie zarobić. Przy takim szczęściu i bonusie nocnym, to atakowałeś jedynie z siłą 73%, a u przeciwnika obrona wynosiła 210%...także przelicznik punktów jest zdecydowanie na jego korzyść. Chyba, że masz premkę i falangę w mieście, to trochę lepiej by to wyglądało z Twojej strony.

A przy drugim ataku, to te 5 ogni wiele birem nie zbiło...wszystko zależy od tego, ile przeciwnik miał w porcie birem. Z całego ataku, tylko 7 transów lądu przebiło się do walki, więc wiele tego nie było, a przy takim murze i bonusie do obrony straż mogłaby Ciebie powstrzymać wzmocniona niewielką ilością wojsk.

Za straż punktów nie dają, także to były śladowe ilości punktów zdobyte w tych atakach i mogłeś w rankingu je przeoczyć jeśli puszczałeś także inne ataki. Wtedy te 10-30 punktów mogły Ci uciec...

PS: Jak masz wersję mobilną, to sprawdź na telefonie te raporty. Powinna być tam podana liczba zdobytych punktów. W grze będziesz miał jeszcze sporo takich raportów bez wyszczególnionej liczby punktów...a wszystko przez to, że nie przebiłeś się lądem. Punkty na pewno dostałeś.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A w sumie, to możesz sobie sprawdzić i zaatakować kogoś samymi ogniami. Na raporcie punktów nie będzie, a w rankingu będziesz miał je wliczone...o ile coś pokonasz.

Także, wejdź sobie do rankingu i zobacz, ile masz punktów walki, puść atak ogniami i wejdź w ranking po dojściu ataku. Jak pokonasz jakieś statki, to w raporcie punktów nie będzie napisanych, a w rankingu zauważysz różnicę. Tylko musisz wejść w ranking, bo w Agorze punkty pojawią się dopiero po jakimś czasie...w rankingu aktualizują się natychmiastowo, a w Agorze trzeba chwilę poczekać.
 

DeletedUser23461

Guest
Odp: Punkty walki

Dzięki za szczegółowe wyjaśnienie i kilka uwag, o których zdecydowanie nie wiedziałem :) Pozdrawiam, jeśli będę mieć jakieś pytanie na pewno się zwrócę się do Ciebie
 
Do góry