[Wyjaśnione] punkty walki

  • Rozpoczynający wątek Ethar
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18203

Guest
Odp: punkty walki

Pytanie nasuwa się jednak takie, dlaczego w rankingu i tym nowym dodatku punkty walki aktualizują się automatycznie, a w agorze trzeba na to czekać?

Zgadza sie czesto po ataku jesli muru niezapisalem to patrze na agore a pozniej na ranking ile pw przybylo.
Taka w sumie niedogodnosc,poniewaz w rankingu sa odrazu a do wykorzystania to jakos do 40min(choc bywa roznie).
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: punkty walki

Aktualnie już nie trzeba tego robić...ten nowy dodatek pod monetami bohaterów pokazuje nam ostatnio zdobyte punkty (plus niewielki dodatek, jeśli miałeś jakieś niewykorzystane punkty wcześniej, ale nie trzeba już tego samemu przeliczać).

PS: Żaden mod się nie wypowie w temacie i może nas oświeci, co z tą agorą jest nie tak, że nie można tam od razu dodawać punktów walki?!
 

DeletedUser18203

Guest
Odp: punkty walki

Tak wiem ze tam pokazuje,ale agora jest w opoznieniu i nieraz mozna sie kolonem odbic ze tak powiem:)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: punkty walki

Zdarza się niestety. Ja tak raz puściłem kolona licząc, że zbiję odpowiednią ilość wojsk w międzyczasie. Niestety przeciwnik mi uciekł, a jak kolega ratował mojego kolona podstawiając mi trochę procków do zbicia i wszystko wydawało się ok, to niestety punkty w agorze naliczyły się zbyt późno i kolona trzeba było powtarzać...co już się nie udało zrobić, bo element zaskoczenia zwany nieobecnością przeciwnika, minął bezpowrotnie.
 
Do góry