[Wyjaśnione] PunktyWalki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12059
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Odp: PunktyWalki

a jaka to różnica?? bo jak dobrze pamiętam z matematyki 2+2 = 4
ale i 2*2 = 4

a wiec czy będą się mnożyc czy dodawac droga koleżanko to będzie to samo - no chyba że jak zwykle błąd bedzie

Ej no, liczyć to ja umiem.
Chodziło mi o to, czy dla zrównoważenie rozgrywki zamiast 2 nie dają np. 1,2 ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: PunktyWalki

Zobaczymy:) Może jeszcze ktoś odpowie, a z chęcią też poznam odpowiedź na to pytanie;) Byłoby ciekawie gdyby tak pkt wpadały x4, Retimno, że tak powiem miałoby przerąbane jeśli chodzi o ataki:d
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: PunktyWalki

Oficjalne odpowiedz brzmi następująco:
Będzie 4x.
Miłych walk o punkty :).
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: PunktyWalki

Czyli może być ciekawie zwłaszcza na szybkich światach takich jak wspomniany już przeze mnie świat Retimno:D Powodzenia życzę i podziękować za odpowiedź.
 

DeletedUser

Guest
Odp: PunktyWalki

Taka sytuacja już była i dawało 4x sam próbowałem (jak się pytałem supportu to nie dostałem odpowiedzi konkretnej )

Szkoda że się to wydało
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: PunktyWalki

Ej no, liczyć to ja umiem.
Chodziło mi o to, czy dla zrównoważenie rozgrywki zamiast 2 nie dają np. 1,2 ;)


haha przyznaj się lepiej Sisi że na matmie podrywałaś facetów a nie uczyłaś się tabliczki mnożenia :))

a co do wypowiedzi Londi żeby nie wpowiedziec blondi - jedni będa mieli jak to wspomniałaś "przerąbane" inni będa się cieszyć że coś sie dzieje.

Grepolis to nie gra w bierki tu się atakuje a wiec nie dziw się ze jednak większości się będzie cieszyła - ehh że Ty z tego świata uciekłaś
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: PunktyWalki

Manfredzie na studiach matematycznych nie było kogo podrywać :p

A co do przelicznika to fajnie. Trzeba obliczyć czym się bronic najlepiej,
chociaż po dzisiejszym dniu na Retimno to mi biremki zostały plus to co wybuduję na szybko :D

To do dzieła panowie i panie - podwójne punkty już za niedługo się zaczną.
A dla niektórych poczwórne :)
 
Odp: PunktyWalki

kolejna bzdura..
chodzi mi o pomysł.
kiedyś wyznacznikiem gracza mógł być ranking ogólny ale w dobie zmasowanych ataków złotników i kulture za złoto można nastukać konkrętną.wobez tego pozostało patrzeć na gracza przez pryzmat pkt walki ..
niestety i przy tych bonusach jakośc wojownika zostaje przekłamana.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: PunktyWalki

Manfredzie na studiach matematycznych nie było kogo podrywać :p

A co do przelicznika to fajnie. Trzeba obliczyć czym się bronic najlepiej,
chociaż po dzisiejszym dniu na Retimno to mi biremki zostały plus to co wybuduję na szybko :D

To do dzieła panowie i panie - podwójne punkty już za niedługo się zaczną.
A dla niektórych poczwórne :)


Sisi mnie możesz atakowac biremami obiecuje że za to oddam Ci wioskę
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: PunktyWalki

W Twoje obietnice to ja nie wierzę (bez urazy :p)

kolejna bzdura..
chodzi mi o pomysł.
kiedyś wyznacznikiem gracza mógł być ranking ogólny ale w dobie zmasowanych ataków złotników i kulture za złoto można nastukać konkrętną.wobez tego pozostało patrzeć na gracza przez pryzmat pkt walki ..
niestety i przy tych bonusach jakośc wojownika zostaje przekłamana.

Bzdura jak dla kogo. Dla mnie fajny prezent. Pewnie na bonusie już zacznę zarabiać te okłamane punkty :)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: PunktyWalki

Jak narazie to bonus z PW jeszcze nie działa..
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: PunktyWalki

Jak nie działa, jak działa? U mnie poszła misja wyspowa 144 procki plus 270 hoplitów, a raport pokazuje 828 punktów zdobytych...
 

DeletedUser11566

Guest
Odp: PunktyWalki

edit..
Bonus jak najbardziej działa.
Dokładnie jak mówisz Olimpiusz , nie doczytałem wczesniej forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
Odp: PunktyWalki

To jak z tymi punktami. Rzeczywiście są mnożone razy 4 przy włączonych zmysłach? Jakoś nikt tego dzisiaj z autopsji nie potwierdził, a widziałem po raportach, że sporo osób używało:)
 

DeletedUser22929

Guest
Odp: PunktyWalki

To jak z tymi punktami. Rzeczywiście są mnożone razy 4 przy włączonych zmysłach? Jakoś nikt tego dzisiaj z autopsji nie potwierdził, a widziałem po raportach, że sporo osób używało:)

Nie opłacało się w większości przypadkow aktywować zmysły gdyż wszyscy przepuszczali ataki na pusto;) chyba że ktoś coś okupował i leciały ataki wtedy punkty leciały jak szalone;)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: PunktyWalki

Dziękuję bardzo za potwierdzenie. Tak się wczoraj wszyscy spinali, a dzisiaj nawet nikt nie potwierdził :)
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: PunktyWalki

Ja potwierdzałem już wczoraj, ale jak zwykle nikt mnie nie słucha bo się nie udzielam na forum poza czytaniem :p
 
Do góry