[Wyjaśnione] PunktyWalki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12059
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12059

Guest
23-25/09/2014 bedzie podwojne pw, bedzie sie dalo wlaczyc wtedy zmysly zeby zwiekszyc czterokrotnie zdobywane punkty walki??
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: PunktyWalki

O ciekawe pytanie, bo z tego co wiem ludziki szykują sobie wyostrzone zmysły na jutro.
Jest jakiś przelicznik? Będą się bonusy mnożyć, czy dodawać?
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: PunktyWalki

pytanie czy bedzie sie dalo zmysly odpalic bo obojetnie czy sie beda mnozyc czy dodawac bo i tak wyjdzie 4 :p
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: PunktyWalki

Nie, bo mogą zmienić przelicznik przy mnożeniu.
Dlatego jestem ciekawa jak to będzie.
Generalnie przy zmysłach powinno być razy 4 :p

No a czemu nie miałoby się dać odpalić?
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: PunktyWalki

ja tam na matematyce ledwo co sie znam ale dla mnie 2+2=4 tak samo jak 2*2=4 :p
a moze sie nie dac odpalic bo moze byc ze w te 3 dni beda wyostrzone zmysly juz odpalone...
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: PunktyWalki

Hm... Myślisz, że tak by to zrobili?
No nie wydaje mi się, ale poczekajmy na info.

Do północy powinna być odpowiedź, bo niektórzy już na bonusie chcą zacząć latać :D
 

DeletedUser20551

Guest
Odp: PunktyWalki

Hm... Myślisz, że tak by to zrobili?
No nie wydaje mi się, ale poczekajmy na info.

Do północy powinna być odpowiedź, bo niektórzy już na bonusie chcą zacząć latać :D

no niech dają znać, bo wyostrzone przygotowane na całe 3 dni:cool:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: PunktyWalki

No to będzie się działo :)

Teraz czekamy na info, czy Inno nie popsuło prezentu :D
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: PunktyWalki

No to będzie się działo :)

Teraz czekamy na info, czy Inno nie popsuło prezentu :D

No czekajmy jednak chcemy mieć ja zmysłów nie mam nie dotarłem w trackim podboju no Ale co ważniejsze czy atakować by zdobyć pw na slota czy nie
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: PunktyWalki

12 godzin mija od zadania pytania a tu ani beeee ani meeee? pewnie trzeba zapytać na innej wersji językowej..
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: PunktyWalki

Tak będzie to wyglądać.

Przykład przy ubiciu 1000 szermierzy:

1000 PW zwykła bitwa
2000 PW zwykła bitwa + bonus "wyostrzone zmysły"
4000 PW zwykła bitwa + bonus "wyostrzone zmysły" + bonus urodzinowy.
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: PunktyWalki

Tak będzie to wyglądać.

Przykład przy ubiciu 1000 szermierzy:

1000 PW zwykła bitwa
2000 PW zwykła bitwa + bonus "wyostrzone zmysły"
4000 PW zwykła bitwa + bonus "wyostrzone zmysły" + bonus urodzinowy.

jestes pewny ze bedzie x4 na zmyslach?
 

DeletedUser21733

Guest
Odp: PunktyWalki

x4 to takie uproszczenie. Bonus wyostrzonych zmysłów mnoży punkty podstawowe tylko i wyłącznie. W dniach 23-25.09 punkty podstawowe będą podwojoną liczbą bazową punktów walki z dnia codziennego. Mnożnik zostanie ustawiony na punkty podstawowe, czyli każdy gracz dostanie x2 wszystkie zdobyte w tych dniach punkty walki. Jeżeli ktoś posiada bonus wyostrzonych zmysłów to bonus działa tak jak zawsze, czyli mnoży punkty podstawowe x2, a w tych dniach punktami podstawowymi będzie podwojona liczba PW. Po prostu zmieniony zostanie kod na PW i za jedną jednostkę dostaniemy 2PW a nie jeden. Comprender??:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12059

Guest
Odp: PunktyWalki

zrozumialem tylko ze bedzie x4 :p
wiec troche zlotka sie wyda przez te 3 dni :p
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: PunktyWalki

wiec jestem przekonany ze bedzie x4 na 97% :p
poczekam jeszcze na kogos z gory az sie odezwie w tej sprawie co by byc pewnym na 100% :p
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: PunktyWalki

O ciekawe pytanie, bo z tego co wiem ludziki szykują sobie wyostrzone zmysły na jutro.
Jest jakiś przelicznik? Będą się bonusy mnożyć, czy dodawać?


a jaka to różnica?? bo jak dobrze pamiętam z matematyki 2+2 = 4
ale i 2*2 = 4

a wiec czy będą się mnożyc czy dodawac droga koleżanko to będzie to samo - no chyba że jak zwykle błąd bedzie
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: PunktyWalki

x4 to takie uproszczenie. Bonus wyostrzonych zmysłów mnoży punkty podstawowe tylko i wyłącznie. W dniach 23-25.09 punkty podstawowe będą podwojoną liczbą bazową punktów walki z dnia codziennego. Mnożnik zostanie ustawiony na punkty podstawowe, czyli każdy gracz dostanie x2 wszystkie zdobyte w tych dniach punkty walki. Jeżeli ktoś posiada bonus wyostrzonych zmysłów to bonus działa tak jak zawsze, czyli mnoży punkty podstawowe x2, a w tych dniach punktami podstawowymi będzie podwojona liczba PW. Po prostu zmieniony zostanie kod na PW i za jedną jednostkę dostaniemy 2PW a nie jeden. Comprender??:)

noms, a jak bedzie inaczej to pooddajesz nam pieniążki? w lutym w sandałach bym chodził jakbym łykał wszystko co tu piszę "eksperci"

to jak w koncu? wiedzo pisanki jak bedzie czy nie wiedzo?
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: PunktyWalki

prawda jest taka że nikt nie wiem jak będzie bo niby skąd.

Powinno byc razy 4 -- ale jak się coś skisi a jest to duże prawdopodobieństwo to będzie i nawet więcej albo i mniej.

Wystarczy poczekac do jutra i zobaczyc
 
Do góry