Pytań kilka

  • Rozpoczynający wątek finance
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
1. Mam pytanie, czy jest taka opcja:
buduję bibliotekę -> robię badania za wszystkie pkt -> burzę bibliotekę -> buduję łaźnie
2 .Czy jak użyję błyskawicy lub trzęsienia ziemi przeciwnik dostaje raport kto to zrobił?
3. Szał Zeusa i Morski sztorm: czy przeciwnik wie kto to zrobił i czy niszczy wojska w wybranej w wiosce, czy ogólnie we wszystkich, czy nadchodzące
4. Czy opłaca się robić badanie ceramika i straż miejska
5. Czy dostaje się darmowe monety po osiągnięciu iluś pkt tak jak w plemionach
6. Czy opłaca się zrezygnować z łuczników aby wybudować rydwan
7. Czy jest jakaś zależność z jaką prędkością regeneruje sie nastrój i czy można to przyśpieszyć
8. Czy jak złapie szpiega to racę wszystkie monety ( moim zdaniem to by było bez sensu bo np. Ja mam 10.000 a przeciwnik 1000)
9. Czy jest jakaś mapa świata tak jak na plemionach na TW stats

Sorki ale wcześniej źle ponumerowałem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
1. Nie ma takiej opcji. Z tego co wiem, nie da się wyburzyć "cudów".
2 . Nie wiem.
4. Nie wiem.
3. Ceramika - ciężko powiedzieć, dodatkowa przestrzeń na pewno się przyda, zostawiłabym to na później. Milicja - chyba tylko w przypadku wiosek def, na dodatek nie działa ona z automatu, trzeba ją aktywować w razie ataku.
4. Nie spotkałam się z tym, być może kiedyś ;]
5. Nie wiem, musiałabym przeliczyć koszta itp.
6. Im wyższa siła w danej wiosce, tym szybciej regeneruje się nastrój. To jedyny sposób w jaki można to przyspieszyć.
7. Tracisz tyle monet ile wydał Twój przeciwnik na przeszpiegowanie Cię.
8. Nie gram w Plemiona, ale mapa i staty są dostępne na osobnej stronie :]
 

DeletedUser

Guest
5. Małe niedomówienie, chodziło mi o badanie :)
8. Możesz dać mi link?
 

DeletedUser

Guest
5. Czy opłaca się zrezygnować z łuczników aby wybudować rydwan?
Nie ma porównania. Gdyby te dwie jednostki można było obmyślić na tym samym poziomie akademii, tematu by nie było, bo jasne że bardziej rydwan ;] Ale, że do obmyślenia rydwanu potrzeba akademii na 16 lvl i do tego koszar na 15 lvl, jeszcze trochę czasu minie zanim będzie można się za to zabrać. Reasumując, łuki to jedne z lepszych jednostek do farmienia wieśniaków - szybcy, dużo noszą i stosunkowo niewiele kosztują. Można też ich wykorzystać w defie. Jak już dojdziesz do kobył, wtedy łuki pewnie pójdą na złom ;]
 

DeletedUser

Guest
1.juz sie daje ale to co dostałeś musisz oddać
2.tak
3.raczej nie
4.wie i nadchodzące
5.łuk -rydwan w stosunku 2-1 ,może 3-1 bo się rozkłada po 100 obrony kazdej
6.siła duża
7.odejmuje sie ile ten ktos szpiegujacy przeznaczył na szpiegowanie ciebie
8.jest ,ale linku nie pamiętam
 

DeletedUser

Guest
Takie drobne pytanko, byc moze ktos wie: czy zeslanie rydwanu u Zeusa moze nastapic tylko wtedy, kiedy wszystkie wymogi sa spelnione do rydwanu w akademi i level koszar?
czy tez jest to niezalezne i mozna zeslac rydwan nie majac jeszcze mozliwosci budowy takowych?

- sprawdzone - odpowiedz brzmi tak, mozna zeslac rydwan nie majac spelnionych wymogow do normalnej budowy rydwanow i cieszyc sie uzytkowaniem :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry