Pytanie 11

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Pytanie nr 11

Pytanie z zaskoczenia :D W kolejce budowy znajduje się senat. Uruchamiasz bonus wydajni budowniczy, po czym dodajesz do kolejki koszary. Po zakończeniu bonusu rozpoczynasz budowę targowiska. Który budynek (lub budynki) będzie mieć skrócony czas budowy?

Żeby nie było wątpliwości: wszystkie akcje przeprowadzone zostały w tym samym mieście. Należy podać wszystkie budynki, których czas budowy został skrócony dzięki bonusowi. Zakładamy, że czas budowy wszystkich budynków był na tyle długi, że bonus zdążył się zakończyć zanim skończona została budowa (czyli w momencie, o który pytamy, wszystkie trzy budynki nadal są w kolejce).
 

DeletedUser26668

Guest
Odp: Pytanie 11

tylko koszary beda mialy skrócony czas :)
 

DeletedUser19009

Guest
Odp: Pytanie 11

koszary będą mieć skrócony czas budowy :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Pytanie 11

Nie będę edytować tematu, żeby ktoś nie pomyślał, że zmieniłam pytanie :D Ale zapomniałam o dodaniu mojej standardowej formułki :p

Macie 24 godziny na odpowiedź! Przypomnę, że odpowiedzi udzielamy w tym temacie :) Po wysłaniu odpowiedzi nie będzie ona widoczna ani dla was, ani dla innych graczy. Zachęcam również do zapoznania się z zasadami konkursu.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Pytanie 11

Senat będzie miał skrócony czas budowy, koszary będą miały skrócony czas budowy, natomiast targowisko nie będzie miało już skróconego czasu budowy.
 

DeletedUser26591

Guest
Odp: Pytanie 11

Jeśli dobrze zrozumiałem to tylko koszary.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pytanie 11

Koszary będą miały skrócony czas budowy.
 

DeletedUser14519

Guest
Odp: Pytanie 11

senat oraz koszary. Bonus ma wpływ na budynki dodane do kolejki zarówno przed jego włączeniem jak i w trakcie. Po jego zakończeniu wszystkie budynki, które znajdują się w kolejce, nadal mają skrócony czas budowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry