Pytanie 12

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Odp: Pytanie 12

Napisałam, że czas na prostsze pytanie, a okazało się, że to było najtrudniejsze ze wszystkich, które do tej pory mieliśmy w konkursie ;) Szczerze mówiąc byłam trochę zdziwiona - w wiki, w artykule o ekwipunku, znajduje się screen oraz informacja czym jest powiększony ekwipunek. Nie chodzi tutaj o miejsca wykupione za złoto, lecz o dodatkową część ekwipunku, która pojawia się, gdy otrzymamy bonusy z niektórych eventów (i przy okazji, tam dodaję nagrody z konkursów :)). Powiększony ekwipunek powstał podczas eventu Perski Podbój, gdzie można było zdobyć kilkadziesiąt bonusów w ramach nagrody - wszystkie można było pomieścić właśnie w tym miejscu. Dlatego poprawną odpowiedzią było: brak limitu.

Ranking 12 pytania:

1 OsZczepCS - 100
2 GandalfS - 100
3 mastermona - 100
4 rybciaas - 80
5 Annroz - 80
6 maja2013 - 80
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22102

Guest
Odp: Pytanie 12

czyli rozumiem, że ekwipunek liczący 20 miejsc nie jest powiększony względem standardowego. W takim razie proszę o zwrot 750 złotych monet za każdy świat na jakim powiększyłem swój ekwipunek i będzie ok.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Pytanie 12

Haha tak myślałam, ale nie miałam czasu sprawdzić :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Pytanie 12

czyli rozumiem, że ekwipunek liczący 20 miejsc nie jest powiększony względem standardowego. W takim razie proszę o zwrot 750 złotych monet za każdy świat na jakim powiększyłem swój ekwipunek i będzie ok.

Są po prostu dwa miejsca służące do przechowywania bonusów. Jedno z nich to "ekwipunek", który składa się z 10 darmowych i 10 płatnych miejsc, a drugie to "powiększony ekwipunek", czyli specjalny, dostępny tylko w określonych okolicznościach. Gdyby w grze nie występowała nazwa "powiększony ekwipunek", to wątpliwości byłyby tutaj jak najbardziej zrozumiałe, bo moglibyście nie wiedzieć co mam na myśli. Ale nawet jeśli nie macie go u siebie na koncie, to screen i opis były dostępne w wiki :(
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Pytanie 12

ale ekwipunek liczący 20 miejsc jest powiększony względem standardowego, czy nie?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pytanie 12

Pytanie było źle sformułowane. Jak kupujesz za złoto miejsca w ekwipunku to jaki on jest jak nie powiększony ?
Trzeba było napisać w pytaniu że ta informacja jest na wiki tak jak w innych, byłoby jaśniej.
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Pytanie 12

Kocie, chodzi o to że standardowy ekwipunek to 20 miejsc, tylko 10 jest odpłatnych.
Wiem, że to dziwne, ale tak to jest nazwane, co poradzisz.
Ja też mam 0 punktów..
 

DeletedUser16662

Guest
Odp: Pytanie 12

przejrzałem artykuł w wiki i jest o powiększonym ekwipunku ale nie jest powiedziane że jest on bez ograniczeń chyba że coś przegapiłem
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Pytanie 12

Zastanawiałem się czy nie napisać,że nie ma limitu
uoeee.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Pytanie 12

Pytanie było źle sformułowane. Jak kupujesz za złoto miejsca w ekwipunku to jaki on jest jak nie powiększony ?
Trzeba było napisać w pytaniu że ta informacja jest na wiki tak jak w innych, byłoby jaśniej.

W pytaniu nie piszę nigdy gdzie można znaleźć informację - dopiero po ujawnieniu odpowiedzi. To jeden z elementów konkursu, szukanie ;)

Kocie, chodzi o to że standardowy ekwipunek to 20 miejsc, tylko 10 jest odpłatnych.
Wiem, że to dziwne, ale tak to jest nazwane, co poradzisz.
Ja też mam 0 punktów..

Dokładnie. Tutaj nazwa miała znaczenie. Miałam zamiar podkreślić/pogrubić w pytaniu słówko powiększony, żebyście zwrócili na to szczególną uwagę, ale stwierdziłam, że wtedy będzie trochę zbyt oczywiste. Nie spodziewałam się zupełnie, że pytanie sprawi aż takie trudności.

przejrzałem artykuł w wiki i jest o powiększonym ekwipunku ale nie jest powiedziane że jest on bez ograniczeń chyba że coś przegapiłem

To prawda, ale można było to wywnioskować z informacji o tym, że powiększony ekwipunek powstał na potrzeby eventu Perski Podbój, w wiki był opis tego eventu z listą nagród, która była bardzo duża. Można było również na forum znaleźć mój screen z rozszerzonego ekwipunku, na którym znajdują się te wszystkie bonusy.
 

DeletedUser26254

Guest
Odp: Pytanie 12

Źle ułożone pytanie. TO dlaczego ten podstawowy ekwipunek nie jest caly odblokowany ?
Skoro trzeba wykupić za golda to jest powiekszony od tych podstawowych 10 miejsc.


zgłaszam przewic i zgadzam sie z KOTEM :)
 

DeletedUser26488

Guest
Odp: Pytanie 12

Powiększony ekwipunek to powiększony ekwipunek, a nie ekwipunek kupiony za złoto...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Pytanie 12

Źle ułożone pytanie. TO dlaczego ten podstawowy ekwipunek nie jest caly odblokowany ?
Skoro trzeba wykupić za golda to jest powiekszony od tych podstawowych 10 miejsc.


zgłaszam przewic i zgadzam sie z KOTEM :)

Gdybyście uwzględnili całość, czyli darmowe miejsca + miejsca za premium + powiększony ekwipunek, to może mogłabym uznać. Ale pytanie było o powiększony ekwipunek, więc pominięcie tej części oznacza, że odpowiedź jest przynajmniej niepełna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pytanie 12

Oj tam, pytanie było dobrze sformułowane, wcześniej nawet pisaliscie aby czytać ze zrozumieniem, wiec teraz proszę zastosować to do siebie ;p
Pierwszy raz 100 pkt, ja tam nie narzekam ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry