Pytanie 12

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22713

Guest
Odp: Re: lech poznan3 - Konkurs Wiedzy

W takim wypadku odpowiedzią i tak byłby przedział 11-20, a nie samo 20. bo co jak ktoś wykupi 1 miejsce? :p
 

DeletedUser26254

Guest
Odp: Pytanie 12

Czyli mamy rozumiec ze jeżeli na starcie gry mamy 10wolnych miejsc i 10 zablokowanych i kupujemy je poprzez golda czyli to się równa według mnie z powiększeniem ekwipunku , ale to tylko zdanie mojej skromnej osoby.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Pytanie 12

Miałam szczęście, że udało mi się zrozumieć pytanie ;)
 

DeletedUser26669

Guest
Odp: Pytanie 12

Napisałam, że czas na prostsze pytanie, a okazało się, że to było najtrudniejsze ze wszystkich, które do tej pory mieliśmy w konkursie ;) Szczerze mówiąc byłam trochę zdziwiona - w wiki, w artykule o ekwipunku, znajduje się screen oraz informacja czym jest powiększony ekwipunek. Nie chodzi tutaj o miejsca wykupione za złoto, lecz o dodatkową część ekwipunku, która pojawia się, gdy otrzymamy bonusy z niektórych eventów (i przy okazji, tam dodaję nagrody z konkursów :)). Powiększony ekwipunek powstał podczas eventu Perski Podbój, gdzie można było zdobyć kilkadziesiąt bonusów w ramach nagrody - wszystkie można było pomieścić właśnie w tym miejscu. Dlatego poprawną odpowiedzią było: brak limitu.

Ranking 12 pytania:

1 OsZczepCS - 100
2 GandalfS - 100
3 mastermona - 100
4 rybciaas - 80
5 maja2013 - 80

moja odpowiedź, która znajduje się w dziale kontakt w sprawie konkursów - nieskończenie wiele, nie została zaliczona. Dlaczego?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Pytanie 12

moja odpowiedź, która znajduje się w dziale kontakt w sprawie konkursów - nieskończenie wiele, nie została zaliczona. Dlaczego?

Jestem ślepa :( Poprawiłam ranking, Annroz znajduje się na 5 miejscu, a maja2013 na 6 miejscu, oboje mają 80 punktów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry