Pytanie 19

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Odp: Pytanie 19

Jak bardzo mnie zamordujecie, kiedy wam powiem, że to pytanie było skopane i dopiero przed chwilą to zauważyłam? :D

Problem polega na tym, że dostępne były dwie różne odpowiedzi - w artykule o zrównoważeniu i ogłoszeniu o aktualizacji do wersji 2.75 znalazła się wartość 450, z kolei w historii wiki, w artykule o minotaurze i o jednostkach - 420. W związku z tym, obie odpowiedzi uznaję jako poprawne, aby nikt nie był pokrzywdzony, ponieważ w zależności od tego gdzie sprawdzaliście odpowiedź mogliście znaleźć różną moc ataku.

Bardzo was przepraszam, zakładam na głowę worek i przez tydzień nie wyjdę z domu ze wstydu :eek:

Ranking wygląda następująco:

1 lech poznan3 - 100
2 Sisi - 100
3 Kot Felix - 100
4 Big Kamil - 80
5 Lukasz1440 - 80
6 rybciaas - 80
7 KanioKania - 80
8 pyza11 - 60
9 domi767 - 60
10 rodzina69 - 60
11 Zagierrr - 60
12 mastermona - 40
13 GandalfS - 40
14 pats107 - 40
15 OsZczepCS - 40
16 wyrzym - 30
17 1mhd1 - 30
18 Vlasher90 - 30
 

DeletedUser22713

Guest
Re: Odp: Pytanie 19

Tak sobie myślę... mowa była o aktualizacji sprzed ponad roku, może przed nią była jakaś jeszcze zmieniająca z 420 na 450?
 

DeletedUser22102

Guest
Re: Odp: Pytanie 19

Jak bardzo mnie zamordujecie, kiedy wam powiem, że to pytanie było skopane i dopiero przed chwilą to zauważyłam? :D

Problem polega na tym, że dostępne były dwie różne odpowiedzi - w artykule o zrównoważeniu i ogłoszeniu o aktualizacji do wersji 2.75 znalazła się wartość 450, z kolei w historii wiki, w artykule o minotaurze i o jednostkach - 420. W związku z tym, obie odpowiedzi uznaję jako poprawne, aby nikt nie był pokrzywdzony, ponieważ w zależności od tego gdzie sprawdzaliście odpowiedź mogliście znaleźć różną moc ataku.

Myślę, że źródłem z którego należało korzystać podczas szukania odpowiedzi na to pytanie było to link, a tam wyraźnie jest podana wartość 450 ;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Pytanie 19

Właśnie nie, 420 było w wiki od 27 stycznia 2010 do 26 listopada 2014, czyli wartość została zmieniona w dniu aktualizacji, która wprowadzała zrównoważenie rozgrywki do gry. 420 było też przykładowo w angielskiej wiki oraz niemieckiej, więc wygląda na to, że w ogłoszeniach o zrównoważeniu była zła informacja - w DevBlogu również jest 450.

Myślę, że źródłem z którego należało korzystać podczas szukania odpowiedzi na to pytanie było to link, a tam wyraźnie jest podana wartość 450 ;)
Tyle że wychodzi na to, że przed zrównoważeniem w rzeczywistości było 420 :D Więc nie mogłabym nie uznać odpowiedzi osób, które albo mają boską pamięć albo po prostu szukały w innym miejscu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Pytanie 19

Nie trzeba było boskiej pamięci - przecież info jest na Wiki.

420 było prawidłową odpowiedzią :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Pytanie 19

Ja już sobie nie ufam i nie zdziwiłabym się, gdybym przez kilka lat nie zwróciła uwagi na to, że w wiki jest zła wartość :D Ale obstawiam, że w tym wypadku rzeczywiście było to 420.
 
Status
Zamknięty.
Do góry