[Wyjaśnione] Pytanie do polityków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24147
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24147

Guest
Witam mam pytanie do polityków grepolis czyli do tych którzy prowadzili już swój sojusz i do zwykłych doświadczonych graczy. Czy bardziej opłaca się założyć jeden sojusz czy zakładać dwa lub trzy sojusze jednocześnie?Proszę o sensowną odpowiedz.
 

DeletedUser19924

Guest
Heh...tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi jak dla mnie. Jak masz niezbyt liczną grupę osób, to lepiej założyć jeden sojusz...łatwiej się to wszystko ogarnia i nie potrzebujesz Rady rozdzielać na kilka sojuszy i kombinować. Mniej osób ma uprawnienia i wgląd w najważniejsze sprawy sojuszu. Chyba, że masz wiele zaufanych osób, to spokojnie możesz dzielić sojusze.

Także jak masz limit miejsc w sojuszu większy niż liczba osób, które chcą dołączyć to lepiej tworzyć jeden sojusz...drugi dopiero jak zaczyna brakować miejsc w pierwszym, a tak się dość często zdarza. W dalszej rozgrywce i tak będzie Ci się klarować jedna grupa, z którą będziesz chciał postawić Cudaki...a że skoczkowie zostali wyeliminowani, to trzeba sobie inaczej radzić.
 

DeletedUser24147

Guest
Ja wychodzę z założenia że nie należy łapać kilka srok za ogon bo nie zostanie mi nic.Najlepiej zrobić jeden silny sojusz i tyle tylko czy pakty z innymi sojuszami przetrwają?Bo jak dla mnie to niema żadnych umów ponieważ wszystkie umowy są łamane przez drugą stronę.Prawdziwy i lojalny przyjaciel sojuszu to rzadkość w tych czasach.
 
Do góry