1. Witaj na forum Grepolis!
    Jeżeli jesteś tu nowy(a), zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusjach.
    Dismiss Notice
  2. Rekrutacja do Teamu Grepolis jest otwarta! Aktualnie poszukujemy administratorów gry oraz moderatorów forum. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń. Więcej informacji znajduje się na stronie rekrutacji do Teamu.
    Dismiss Notice

[Wyjaśnione] Pytanie do polityków

Dyskusja w 'Pytania' rozpoczęta przez użytkownika Król z Brązu, 3. Paź 2017.

Poleć tę stronę

1. Król z Brązu

Król z Brązu

Docenione treści:
    0
    Witam mam pytanie do polityków grepolis czyli do tych którzy prowadzili już swój sojusz i do zwykłych doświadczonych graczy. Czy bardziej opłaca się założyć jeden sojusz czy zakładać dwa lub trzy sojusze jednocześnie?Proszę o sensowną odpowiedz.

2. DonBeker

DonBeker

Docenione treści:
    337
    Heh...tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi jak dla mnie. Jak masz niezbyt liczną grupę osób, to lepiej założyć jeden sojusz...łatwiej się to wszystko ogarnia i nie potrzebujesz Rady rozdzielać na kilka sojuszy i kombinować. Mniej osób ma uprawnienia i wgląd w najważniejsze sprawy sojuszu. Chyba, że masz wiele zaufanych osób, to spokojnie możesz dzielić sojusze.

Także jak masz limit miejsc w sojuszu większy niż liczba osób, które chcą dołączyć to lepiej tworzyć jeden sojusz...drugi dopiero jak zaczyna brakować miejsc w pierwszym, a tak się dość często zdarza. W dalszej rozgrywce i tak będzie Ci się klarować jedna grupa, z którą będziesz chciał postawić Cudaki...a że skoczkowie zostali wyeliminowani, to trzeba sobie inaczej radzić.

3. Król z Brązu

Król z Brązu

Docenione treści:
    0
    Ja wychodzę z założenia że nie należy łapać kilka srok za ogon bo nie zostanie mi nic.Najlepiej zrobić jeden silny sojusz i tyle tylko czy pakty z innymi sojuszami przetrwają?Bo jak dla mnie to niema żadnych umów ponieważ wszystkie umowy są łamane przez drugą stronę.Prawdziwy i lojalny przyjaciel sojuszu to rzadkość w tych czasach.

4. CośekMan

CośekMan

Docenione treści:
    22
    W skrócie POLITYKA

5. Król z Brązu

Król z Brązu

Docenione treści:
    0
    W porządku można zamknąć temat.