Pytanie dot. buntu... Jak go zlikwidować?

  • Rozpoczynający wątek djgrepo
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Napadł mnie gościu dwa razy (udało mi się bez problemu uciec) ale wzniecił w mojej wiosce bunt. Co mam zrobić? Wojska mam w cholerę i trochę, ale nie chciałem z nim walczyć i po prostu uciekłem wojskiem. Co zrobić, żeby zlikwidować BUNT? Da się w ogóle? Na całym forum i w Pomocy można przeczytać jak WZNIECAĆ bunt... ale jak go "gasić" to już nie ma :)

Dzięki za pomoc!
 
Odp: Pytanie dot. buntu... Jak go zlikwidować?

Co zrobić, żeby zlikwidować BUNT?

jedyny sposob w jaki mozna zlikwidowac bunt jest oddanie miasta znajomemu/sojusznikowi
seiiiiiiiiiiii.png
musi on jedynie przejac miasto przed graczem ktory zalozyl bunt
ale w twoim przypadku z jednym miastem to nie ma sensu
pokerfacen.png


Edit

jeszcze mozna gracza przejac ktory ci zrobil podburzanie ale to tylko dziala jak gracz przeciwny ma jedno miasto
pfftch.png


ale jak go "gasić" to już nie ma

bunt sam sie przerywa po 12h (+12h podburzania) 24h w sumie

1.
prezent1.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Pytanie dot. buntu... Jak go zlikwidować?

Adi nie ściemniaj chłopakowi, bo będziesz miał do czyniemia ze mną, a to już wcale a wcale nie będzie dla Ciebie miłe http://emoty.blox.pl/resource/fd0aa91c334bb307.gif
Jedyne co mój przedmówca napisał właściwego, to to, iż "bunt sam sie przerywa po 12h (+12h podburzania) 24h w sumie".
Stłumić buntu nie możesz, tylko musisz go przeczekać. W czasie trawania buntu jest realne zagrożenie przejęcia Twojego miasta przez najeźdźcę. Musisz wybronić swoje miasto (deffem najlepiej) przed kolonem wroga, znaczy musisz ubić kolona.

PS. Niebawem zostanie opublikowana strategia obrony w nowym systemie podboju, to będziesz mógł się w nią wczytać. Tymczasem poczytaj sobie artykuł dotyczący ogólnie strategii obroby cz I. Tutaj masz link: http://gretimes.community.grepolis.pl/strategia-obrony-czesc-i
Zwróć szczególną uwagę na jednostki defensywne (deff)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Pytanie dot. buntu... Jak go zlikwidować?

Adi nie ściemniaj chłopakowi, bo będziesz miał do czyniemia ze mną, a to już wcale a wcale nie będzie dla Ciebie miłe
fd0aa91c334bb307.gif

Jedyne co mój przedmówca napisał właściwego, to to, iż "bunt sam sie przerywa po 12h (+12h podburzania) 24h w sumie".
Marta, ale w sumie to Adrian napisał dobrze :) Znajomy szybciutko robi bunt i tak wysyła kolona, żeby dotarł przed kolonem wroga. Miasto zmienia właściciela, więc bunt się przedwcześnie kończy i wróg nie może przejąć tego miasta (musi znowu robić bunt). Z tym, że rzeczywiście to raczej jest metoda dla nieco bardziej doświadczonych graczy, więc lepiej, żeby djgrepo jeszcze trochę pograł zanim zacznie to stosować :)
 
Odp: Pytanie dot. buntu... Jak go zlikwidować?

Martus Pytanie dotyczylo jak zlikwidowac bunt a nie jak sie broic przed kolonami
zig33.png


Marta, ale w sumie to Adrian napisał dobrze :)

truestoryg.png


Moze odrazu chlopaka na glebokie wody chcialem rzucic

nio ale jakos sie plywac trzeba nauczyc
somuchwini.png


na pytanie zadane przez autora nie widze innej odpowiedzi niz ta jaka udzielilem
hatersk.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pytanie dot. buntu... Jak go zlikwidować?

Marta, ale w sumie to Adrian napisał dobrze :) Znajomy szybciutko robi bunt i tak wysyła kolona, żeby dotarł przed kolonem wroga. Miasto zmienia właściciela, więc bunt się przedwcześnie kończy i wróg nie może przejąć tego miasta (musi znowu robić bunt). Z tym, że rzeczywiście to raczej jest metoda dla nieco bardziej doświadczonych graczy, więc lepiej, żeby djgrepo jeszcze trochę pograł zanim zacznie to stosować :)
Faktycznie, ta metoda jest taaak bardzo zaawansowana że lepiej żeby nowicjusze w ogóle o niej nie wiedzieli. Jeszcze sobie szkod narobią, to przecież tak trudne! Przynajmniej rok gry zanim się to zacznie stosować! :rolleyes:
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Pytanie dot. buntu... Jak go zlikwidować?

tak to jest jak kobiety daje się do władzy.

i jeszcze się wymądrzają. Adrian napisał dobrze - słuchaj się go a daleko zajdziesz. A kobiet słuchaj jak podadzą przepis na ciasto.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Pytanie dot. buntu... Jak go zlikwidować?

Marta, ale w sumie to Adrian napisał dobrze :) Znajomy szybciutko robi bunt i tak wysyła kolona, żeby dotarł przed kolonem wroga. Miasto zmienia właściciela, więc bunt się przedwcześnie kończy i wróg nie może przejąć tego miasta (musi znowu robić bunt). Z tym, że rzeczywiście to raczej jest metoda dla nieco bardziej doświadczonych graczy, więc lepiej, żeby djgrepo jeszcze trochę pograł zanim zacznie to stosować :)

No i Kasiu: jeśli kolega ma jedno miasto, to chyba też niezbyt wskazana metoda. Niech się nauczy bronić, a nie "tłumić bunty w dość drastyczny sposób"

- - - Automatycznie połączono posty - - -

tak to jest jak kobiety daje się do władzy.

i jeszcze się wymądrzają. Adrian napisał dobrze - słuchaj się go a daleko zajdziesz. A kobiet słuchaj jak podadzą przepis na ciasto.

O Maniuś, teraz to przegiałeś!!! Normalnie FOCH z przytupem!!! Nie podejrzewałam Cię o taki szowinizm, a fuj!!!
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Pytanie dot. buntu... Jak go zlikwidować?

Swoją dyskusję która bardzo oddaliła się od meritum tego zagadnienia znajdziecie tutaj
 
Status
Zamknięty.
Do góry