pytanie-farming

  • Rozpoczynający wątek jamper
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak długo jest włączony okres ochrony?bo nie mogę atakować innych graczy.:Da już czas na to by się wziąsc za farmienie graczy :D
 

DeletedUser

Guest
Zależy na jakiś świecie grasz.
Squnqs, twoja odpowiedź wprowadza w błąd, gdyż tamten artykuł zawiera niepoprawne informacje.
Ile trwa ochrona początkowa?
Na każdym świecie, ochrona początkowa trwa 7 dni. Jest jeden wyjątek - światy z większą prędkością tylko 5 dni.


Alfa
Szybkość świata: 1
Szybkość jednostek: 1
Ochrona Początkowa: 7 dni

Beta
Szybkość świata: 1
Szybkość jednostek: 1
Ochrona Początkowa: 5 dni

Beta nie jest wcale szybsza od Alfy, a jakoś ma krótszą ochronę początkową. Ciekawe dlaczego?
 

DeletedUser

Guest
też mnie to zastanowiło... ochrona powinna na obu światach obowiązywać tyle samo
 

DeletedUser

Guest
Zależy na jakiś świecie grasz.
Squnqs, twoja odpowiedź wprowadza w błąd, gdyż tamten artykuł zawiera niepoprawne informacje.



Alfa
Szybkość świata: 1
Szybkość jednostek: 1
Ochrona Początkowa: 7 dni

Beta
Szybkość świata: 1
Szybkość jednostek: 1
Ochrona Początkowa: 5 dni

Beta nie jest wcale szybsza od Alfy, a jakoś ma krótszą ochronę początkową. Ciekawe dlaczego?

Dla mnie lepiej, szybciej można sfarmić okolice :)

Pewnie dlatego, żeby zachęcić graczy ;)
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie lepiej, szybciej można sfarmić okolice :)

A potem przejmować słabo rozwinięte polis... Farmienie jest delikatną kwestią i trzeba do niego w odpowiedni sposób podejść, prawie identycznie jak w plemionach(zresztą ta gra to moim zdaniem mocno rozbudowany klon plemion, gdzie nie ma tak naprawdę uniwersalnej taktyki i preferencji co do doboru wojsk).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A potem przejmować słabo rozwinięte polis... Farmienie jest delikatną kwestią i trzeba do niego w odpowiedni sposób podejść, prawie identycznie jak w plemionach(zresztą ta gra to moim zdaniem mocno rozbudowany klon plemion, gdzie nie ma tak naprawdę uniwersalnej taktyki i preferencji co do doboru wojsk).

Albo przejmować lepiej rozwinięte z innej wyspy z większym wojem ;)

Zależy od podejścia :)
 

DeletedUser

Guest
zgadzam się z Viner też wole sfarmic większą ilość graczy z mojej wyspy i później przejąc wrogie polis z innej wyspy...
 

DeletedUser

Guest
W przeciwieństwie do was, ja utworzę swoją własną, prywatną wyspę :)
 

DeletedUser

Guest
Zależy na jakiś świecie grasz.
Squnqs, twoja odpowiedź wprowadza w błąd, gdyż tamten artykuł zawiera niepoprawne informacje.



Alfa
Szybkość świata: 1
Szybkość jednostek: 1
Ochrona Początkowa: 7 dni

Beta
Szybkość świata: 1
Szybkość jednostek: 1
Ochrona Początkowa: 5 dni

Beta nie jest wcale szybsza od Alfy, a jakoś ma krótszą ochronę początkową. Ciekawe dlaczego?

beta jest szybszy od alfa. szybkość świata to 2, a jednostek 0,5. jest błąd w opisie. :)
 

DeletedUser4

Guest
Moment, moment... czyli, że surka rośnie 2x szybciej a wojo się porusza wolniej?
Coś chyba pokręciłeś:)

Predkosc z jaka porusza sie jej jednostka to predkosc swiata*predkosc jednostek * predkosc bazowa jednostki (kazda jednostka ma inna predkosc bazowa).

Stad wychodzi, ze jednostki poruszaja sie zawsze z ta sama predkoscia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry