[Wyjaśnione] Pytanie zagadka

DeletedUser19736

Guest
Witam , zglaszam sie do was z pytaniem na ktore juz wielu nie znalo odpowiedzi mniej jednak mam nadzieje ze ktos bd w stanie mi pomoc . Otoz chodzi o misje wyspowe a dokladniej o ich nagrody . Gdy uda nam sie ukonczyc misje mamy wybor wziasc odrazu nagrode lub przechowac ja . Tu pojawia sie moje pytanie po kliknieciu przechowaj , gdzie moge aktywowac bonus ktory dostalem z misji kiedy jest mi potrzebny ? Czesto nagrody z misji nie sa mi potrzebne odrazu , wiec chcialbym je moc przechowywac i wykorzystac w odpowiednim czasie . Prosze o rychłą pomoc


Pozdrawiam - Paweł
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pytanie zagadka

Masz te nagrody w ekwipunku. W linii ,gdzie masz nazwę swojego miasta są ikony ,a ekwipunek to ta ostatnia (brązowy worek)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Pytanie zagadka

Tu pojawia sie moje pytanie po kliknieciu przechowaj , gdzie moge aktywowac bonus ktory dostalem z misji kiedy jest mi potrzebny ? Czesto nagrody z misji nie sa mi potrzebne odrazu , wiec chcialbym je moc przechowywac i wykorzystac w odpowiednim czasie . Prosze o rychłą pomoc

Po kliknięciu przechowaj bonusy pojawią się w ekwipunku(ikona worka na górze) i będziesz mógł ich użyć kiedy będziesz chciał.
 
Do góry