[Wyjaśnione] pytanie:)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29661
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29661

Guest
Witam mam pytanie na temat zakładania miasta czy jeśli jestem w czasie kolonizacji na nowym miejscu a moje miasto z którego wysłałam kolona z misją założenia nowego miasta zostanie podbite przez wroga czy moja kolonizacja dokończy się czy wszystko przepada i tracę również to nowe miejsce będę wdzięczna za odpowiedź pozdrawiam
 

DeletedUser29238

Guest
Zgadza się, kolonizacja się nie skończy i przepadnie
 

DeletedUser29661

Guest
Mam jeszcze jedno pytanko założyłam miasto na bardzo odległym morzu ale nie widać tam wiosek do odbioru surowców czy wojska i.t.d możecie mi pomóc i powiedzieć dlaczego tak jest bardzo dziękuję za odpowiedź.
 

DeletedUser28117

Guest
Sa dwa rodzaje wysp. Te z wioskami rolniczymi i tzw. skałki, sa to wysepki bez tych wiosek. Na odleglych morzach, gdzie nie ma jeszcze graczy, sa tylko te skałki dostepne z mozliwoscia palikowania.
 

DeletedUser19924

Guest
Trzeba jednak pamiętać, żeby podczas kolonizacji takich odległych wysp, wybierać te, które posiadają miejsce pod budowę cudaka...na takiej wyspie mogą się z biegiem czasu także pojawić wioski rolnicze, nawet jak w tym momencie ich tam nie ma...gracze także mogą się pojawić w okolicy, jeżeli to jest świat z aktywną rejestracją, a to morze nie jest na jakimś kompletnym wygwizdowie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry