Quiz edycja V

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3312
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz edycja V

Swiaty tandemowe sa to swiaty, na ktorych gracz ma mozliwosc zalogowania sie tylko i wylacznie na jednym z danych swiatow.
np. alfa - beta
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Quiz edycja V

Oto poprawna odpowiedź...

Swiaty tandemowe sa to swiaty, na ktorych gracz ma mozliwosc zalogowania sie tylko i wylacznie na jednym z danych swiatow.
np. alfa - beta


Dodam jeszcze,że drugim przykładem takich światów jest również Ny i Ksi :) ..
Pilnujcie forum,już niedługo nowe i ostatnie na dziś pytanie ;)
 

DeletedUser2739

Guest
Odp: Quiz edycja V

Jaka jednostka nie może sama zaatakować?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz edycja V

Statek kolonizacyjny nie moze sam atakowac!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz edycja V

Jednostki, które nie mogą same atakować:
Statek kolonizacyjny, łodzie transportowe, statki transportowe. Brander sam też nie zaatakuje, ale nie liczę ich bo one wcale nie służą do ataku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz edycja V

Jednostki, które nie mogą same atakować:
Statek kolonizacyjny, łodzie transportowe, statki transportowe. Brander sam też nie zaatakuje, ale nie liczę ich bo one wcale nie służą do ataku.

To jest pełna odpowiedź na pytanie - jak widzicie warto wstawiać odpowiedzi nawet jeśli ktoś wcześniej ich udzielił. Brawo.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Quiz edycja V

beznadzieja. ten quiz miał być "kto pierwszy" - pytanie było jaka jednostka a nie 'wymień jednostki'...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz edycja V

beznadzieja. ten quiz miał być "kto pierwszy" - pytanie było jaka jednostka a nie 'wymień jednostki'...


wyciąg z regulaminu:

4. Odpowiedzi, które będą niepewne nie będą brane pod uwagę, liczy się pełna odpowiedź na zadane pytanie,
niepewne = niepełne.

Wystarczy wziąć to na logikę i przyłożyć się do odpowiedzi.

A czy beznadzieja? masz prawo do własnego zdania, ale pisząc tak oceniasz ludzi, którzy biorą udział w tym konkursie a to chyba nie zbyt w porządku względem nich.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Quiz edycja V

aha czyli od dzisiaj niepewne znaczy niepełne?
mówiąc że to beznadzieje miałem na myśli sposób wybierania poprawnej odpowiedzi, pisząc tak nikogo nie oceniłem i Pan/Pani o tym wie.

Tak, to moje zdanie. Ale nie chce psuć nikomu zabawy więc myślę że pisanie tutaj jest bez sensu, i tak 'liczy się tylko zdanie teamu'.

pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz edycja V

aha czyli od dzisiaj niepewne znaczy niepełne?
mówiąc że to beznadzieje miałem na myśli sposób wybierania poprawnej odpowiedzi, pisząc tak nikogo nie oceniłem i Pan/Pani o tym wie.

Tak, to moje zdanie. Ale nie chce psuć nikomu zabawy więc myślę że pisanie tutaj jest bez sensu, i tak 'liczy się tylko zdanie teamu'.

pozdrawiam

Liczy się dobra zabawa, team jest w tym przypadku po to, żeby dopilnować porządku w konkursie. Regulamin sam w sobie jest zbiorem wytycznych. Jeśli będziemy się do nich stosowali nie będzie problemu. A jeśli słowo jest na tyle kontrowersyjne, ze kruszymy o nie kopie to zmienię je w regulaminie.
Życzę dobrej zabawy
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Quiz edycja V

Oto kolejne pytanie

Jak można wyłączyć nocną szate graficzną?


Życzę powodzenia .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz edycja V

Ustawienia -> mapa ->aktywuj grafike nocna.
Odznaczyc ptaszka :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Quiz edycja V

Aby wyłączyć nocną grafikę wchodzimy w ustawienia, następnie w ustawieniach gry wybiramy podgląd miasta, po czym odznaczamy "aktywuj grafikę nocną"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz edycja V

Ustawienia --> Mapa --> Odznaczyć: "Aktywuj grafikę nocną" --> Zapisz
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Quiz edycja V

Trzeba stanąć na lewej nodze i podniosłym głosem wypowiedzieć: "Niech stanie się jasność" i to wystarczy:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz edycja V

Szatę nocną wyłączymy wchodząc w:
Ustawienia > Mapa > Aktywuj grafikę nocną
oraz
Ustawienia > Podgląd miasta > Aktywuj grafikę nocną
 

DeletedUser

Guest
Odp: Quiz edycja V

Mamy poprawną odpowiedź ;)



Już za jakiś czas kolejne pytanie,powodzenia

Przepraszam że podważam zdanie moderatora, ale tą opcję warto chyba wziąć pod uwagę:
jlLNDYgKEq5sx.jpg


Według regulaminu zabawy, odpowiedź podana przez PolishPrincess jest niewłaściwa/nieprawidłowa/niepełna:
Odpowiedzi, które będą niepełne nie będą brane pod uwagę, liczy się pełna odpowiedź na zadane pytanie, posty edytowane również się nie liczą!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
Odp: Quiz edycja V

Jaka wymagania trzeba spełnić by móc rekrutować kawalerzystów?
 
Do góry