Rązwiązanie jednostek

  • Rozpoczynający wątek Red.
  • Data rozpoczęcia

co ty o tym myślisz

  • ZA

    Głosy: 13 61,9%
  • PRZECIW

    Głosy: 5 23,8%
  • OBOJĘTNIE

    Głosy: 3 14,3%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Gdy w mieście mamy ląd i robimy transporty ale zrobiliśmy za dużo lądu i nie starczy ludności na transporty .Co zrobić ??

Gdy mamy w mieście trochę defa i offa a chcemy mieć tylko defa albo offa.Co zrobić ?

A otóż można by było wprowadzić w życie taką opcję w koszarach żeby można było rozwiązać jednostkę .
 

DeletedUser

Guest
jest też opcja atakuj, zrobisz sobie miejsce w gospodarstwie + zdobędziesz jeszcze pkt walki ;)
 

DeletedUser

Guest
Niby jest i niby można, ale czasem tak bywa że potrzebne jest ci kilku wolnych mieszkańców i to szybko. Zamiast czekać 2-3h na rozstrzygnięcie samobójczej misji, można wojsko rozwiązać w kilka sekund. W niczym to nie przeszkodzi, nikomu nie da przewagi, ot taka niewielka zmiana, a czasem pomocna ;-) Jestem na tak, ale jestem też świadom że piszemy sobie tutaj tylko dla siebie. Nikt się tym nie zajmie ;-)
 

DeletedUser

Guest
niestety twoja propozycja jest juz ktoras z kolei dotyczaca rozwiazywania/zwalniania/wysylania na emeryture jednostek i niestety choc mialy poparcie graczy do tej pory nie weszly w zycie co jest "troszke denerwujace"
znajac postepowanie tych z IG pownie bedzie taka opcja ale oczywiscie za zloto
 

DeletedUser

Guest
Nawet jeśli za złoto to dobrze, żeby chociaż weszła.
 

DeletedUser

Guest
ograniczam się tylko do pomysłu. IG nie posunie się do tego.
 

DeletedUser8642

Guest
Zamiast korzystać z popularnosci gry i wsparcia graczy to góra traktuje nas jak stado baranów, jak długo jeszcze GP bedzie awansować?

Trzymam kciuki za konkurencję bo widocznie tylko ona może zmotywować IG do dzialania.
Gra sie strazeje i zamula i nikt z tym nic nie robi bo i tak nadal ma wielu fanów..tylko jak długo mozna tylko odcinać kupony? 2-3 lata i GP prowadząc taka politykę-upadnie..takie moje zdanie ale mogę się mylić..

Dam glos na tak choć stosunkowo wcześniej "ubijam jednostki" i nie mialem takiej potrzeby to jednak uszanuję wasze poparccie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry