Ramnus - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32568

Guest
No to Kotek weź coś doradź, bo ludzie mówią żeś prawdziwy heros. Jak grać żeby było dobrze?
 

DeletedUser30713

Guest
Jak żyć Panie Prezydencie? Jak żyć?
dopadl_mnie_kryzys_jezdze_autem_2013-12-08_23-35-01.jpg
 

DeletedUser8673

Guest
Zapomniałeś, że jak zmienisz pracę to bank nie da Ci kredytu ;)
 

DeletedUser11280

Guest
Witam Szukam jakiegoś ogarniętego soja w miarę na tym świecie Wracam po dłuższej przerwie do gry Obecnie wylądowałem tu [island]177031[/island] Trochę kicha . Ale jeśli będzie dobra ekipa to i się pozłoci
 

DeletedUser26668

Guest
Witam :D Jakieś zmiany przez ostatnie 1,5 roku ? :) Nie chce mi się czytać wszystkich aktualizacji :D Pozdrawiam wszystkich :)
 

DeletedUser32568

Guest
Ogórki idą same po dominację czy jak to na ogół bywa bywa "pół świata na zielono"?
Możemy też promować idiokrację i pisać bez sensu o niczym
 

DeletedUser30713

Guest
Plan jest prosty: wchodzimy, dominujemy, wychodzimy.
Dyplomacja w tej grze to strata czasu. Sądziłem, że inne sojusze już się pogodzą z tym, że niewiele nam mogą zrobić i zaczną ogarniać sobie jakiś teren i liczyć na jakieś ciekawsze walki w przyszłości. A tak wszystkie sojusze w pakcie i nie mają jak się rozwijać. Szybko się skończy serwer jak wrogowie nie zaczną główkować, że można osiągnąć drugie miejsce.
 

DeletedUser30418

Guest
Dzieje się coś ciekawego na tym świecie? Prócz tego że dalej te same osoby marnują życie na tą grę? :rolleyes:
 

DeletedUser32568

Guest
Marnowanie życia jest pojęciem względnym. Nie ma ogólnej tego miary. Dla jednych marnowanie życia to facebok, a dla innych codzienne podlewanie pomidorków we własnym ogródku, bo przecież można kupić i nie marnować życia na podlewanie i pielenie. Jednym przyjemność sprawia pielęgnacja ogórków, innym siedzenie 2 dni nad wodą z zarzuconą wędką, jeszcze innym sztuczny popis i przepych na portalach społecznościowych, a znowu niektórym siedzenie przed kompem i klikanie tą głupią gierkę. Nie ma to większego znaczenia, aby być z tego zadowolonym :)
A na świecie dzieją się naprawdę straszne rzeczy...
 

DeletedUser29757

Guest
żyje.
ale tu jest sezon na ogórki, więc nie ma za bardzo o czym pisać :p
Nie bez powodu wybraliśmy taka a nie inną nazwę :)
 
Do góry