Ramnus - rozmowy o świecie i nie tylko

DeletedUser32016

Guest
Bo przenieśli się na Synopę ale my możemy im tutaj pomoc xd
 

DeletedUser32016

Guest
Teraz mury na starym systemie będą jeszcze bardziej rozpowszechnione
 
Wbij to pokaze jak wielki jestes "Lamus"

zauwazyles chyba roznice miedzy swiatami nowy a starymi?
Na starych wszyscy robia dymy, tutaj jest spokojnie, ale nie oznacza ze na swiecie nic sie nie dzieje.

szkoda że taki pyskaty nie byleś na oroposie.. ups zapomniałem tam zbierałeś takie bęcki że siedziałeś cicho :) gdyby nie exu to bym cie olał bo celem byli łowcy
możesz sobie pisać, prowokować :) mnie to nie rusza bo od dawna nie gram nawet na 10%, Oropos był ostatnim serwerem który jeszcze troche mnie zmusił i grałem na 40-50% aktywności ale na łowców starczyło
 
Wbij to pokaze jak wielki jestes "Lamus"


zauwazyles chyba roznice miedzy swiatami nowy a starymi?
Na starych wszyscy robia dymy, tutaj jest spokojnie, ale nie oznacza ze na swiecie nic sie nie dzieje.
nie pisałem, że na świecie się nic nie dzieje ;p
a te dymy na forach starych światów mają swój urok, zawsze jakaś odskocznia od kolejkowania wojsk i robienia synchro co wieczór ;/
 

DeletedUser32016

Guest
No schudłem mimo iż nie było takiej i czuję się z tym wyśmienicie


Edit, no wiesz te twoje wakacje i te sprawy. Przechodzenie do czerwonych i szarość
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No schudłem mimo iż nie było takiej i czuję się z tym wyśmienicie


Edit, no wiesz te twoje wakacje i te sprawy. Przechodzenie do czerwonych i szarość
Wakacje mialo duzo osob nie zaprzeczysz, szarosc ja jej nie mialem, z kumplami pozostawilsimy 3 zapelnione wyspy, wioski full gotowe do walki badania porobione, nie ma co na nas marudzic :)
Przechodzenie do czerwonych hmm, jak gralem z wami do nikogo nie przeszedlem ale spoko.
Z Calą radą dalej mam dobry kontakt i pewnie spotkamy sie na jesien, a ty bedziesz szukac ekipy.
 

DeletedUser32016

Guest
Wakacje mialo duzo osob nie zaprzeczysz, szarosc ja jej nie mialem, z kumplami pozostawilsimy 3 zapelnione wyspy, wioski full gotowe do walki badania porobione, nie ma co na nas marudzic :)
Przechodzenie do czerwonych hmm, jak gralem z wami do nikogo nie przeszedlem ale spoko.
Z Calą radą dalej mam dobry kontakt i pewnie spotkamy sie na jesien, a ty bedziesz szukac ekipy.
No ale przecież przeszedłeś do nas z czerwonych, nieprawdaż? I rada raczej dobrego zdania po tym co zrobiłeś to nie ma.

Ps już mam ekipę na jesień, spokojnie ale jasnowidz z ciebie słaby
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32223

Guest
Coś cichutko tutaj, na poprawkę humoru wrzucę
ShMrrFj.png
 
Do góry