1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Ranking na Delta

Dyskusja w 'Delta' rozpoczęta przez użytkownika shadown1007, 11. Mar 2010.

1. Cykor89

Cykor89 Guest

farmie tyle że nie mam gdzie surki mieścić,magazyn mi mieści 4140,24 h na dobę robię wojsko i tak samo budynki -.- mogę się założyć że mam też jedną z większych ilości wojsk -.- jeżeli bym miał niezłą konkurencje to czemu jej nie mam?:confused:

2. CMSBOSKI

CMSBOSKI Guest

Spokojnie^^:D
    Ja robiłem wojo,eko ,wojo,eko...;)
    Za tydzień na pewno cię przegonię;)

3. monia81

monia81 Guest

obecnie jestem w drugiej setce
    zaczęłam grać od 13 a świat delta ruszył chyba od 11 więc 2 dni do tyłu jestem, ale jak na razie świetnie mi idzie

na swoim morzu56jestem pierwsza. jak na razie nie dołączyłam do sojuszu bo szukam najlepszego ;)

cykor ty jesteś na pierwszym miejscu gratuluję
    :p

Ostatnio edytowane przez moderatora: 20. Mar 2010
  4. Deser

Deser Guest

A ja zacząłem o 10.. ale 6 dni po starcie serwa :D:D

I oczywiście, że się pochwalę - miejsce 4371 :D:D

5. monia81

monia81 Guest

no to pnę sie w górę już 44 w ogólnym rank ;)

6. Katsumoto

Katsumoto Guest

witam, gram w ta grę od 3 dni i muszę przyznać ze świat grepolis wyszedł lepiej niż plemiona (zawsze wolałem mitologie :D). Mam pytanie, kiedy wystartował ten świat i od ilu pkt zaczyna sie tutaj przejmowanie wioch (plus/minus) i jak to tutaj wygląda? bije się jakieś monety, powołuje jakiego greckiego odpowiednika szlachcica? :D

btw, tez sie pochwale rankingiem, na 3 dni grania moj rank wynosi 3351
    pozdro

7. zelgawis2

zelgawis2 Guest

przejmowanie zaczyna się koło 4k pkt, można wcześniej jak ktoś nie robi eko i leci tylko w akademię i port. ;)
    monet się nie bije, za to zdobywa się punkty kultury. można je zdobyć za punkty walki, organizując festyny lub występy tetralne(wymagane surowce, do tego drugiego także specjalny budynek - teatr) albo organizując za złoto igrzyska olimpijskie.

odpowiednikiem szlachcica jest statek kolonizacyjny budowany w porcie(minimum 20 lvl portu trzeba mieć).

miłej gry. :)

8. Caribbean

Caribbean Guest

Cykor poczekaj chwile ;P Niadawno zaczalem, ale moje przyzwyczajenia z traviania odnosnie farmienia szybko procentuja i tez mam bez przerwy magazyny na full, takze konkurencja napewno bedzie xD

9. D0m3k

D0m3k Guest

Ja jestem bardzo daleko w rankingu... Ale dla mnie nie jest to najważniejsze ponieważ gram żeby spędzić czas... :)

10. ShakeThat90

ShakeThat90 Guest

No ja jestem 900 + i też miałem jakieś 2-3 dni straty. Nie wiem kompletnie za co się łapać, ale śmiem twierdzić, że na mojej wyspie jestem top1 :) Jedynie tylko Achilles89 może mi nabruzdzić, ale spoko ziomek :D

11. D0m3k

D0m3k Guest

Na wyspie to sobie mozesz ja jestem hoho dalek na okolo 7000 mejscu

12. Cykor89

Cykor89 Guest

ciekawe kiedy zacznie sie przejmować wiosek pierwszych:rolleyes:

13. Davins

Davins Guest

Na przejmowanie chyba jeszcze będzie trzeba trochę poczekać, ale pożyjemy, zobaczymy!

Ja tam się trzymam jakoś w TOP100 na świecie tym najnowszym, ale też staram się coś ugrać na świecie Delta, lecz daleko jestem, bo 6411... :)

Dobrze, że punkty premium przypisane są do gracza tzn. na wszystkich światach. :D

14. mario-74

mario-74 Guest

Ja ledwo 8 miejsce... I wciąż spadam... Byle nie upaść zbyt nisko;)
    Co do kolejnych wioseczek to pewno już za parę dni ktoś będzie miał pierwszą kolonię.

15. Cykor89

Cykor89 Guest

no myliłeś się Mario-74,ja juz mam dwie wioski i to mnie jakoś dużo nie kosztowalo:p tak więc ten zastój u mnie i spadek chwilowy wiadomo czym był spowodowany:D

16. hermes991

hermes991 Guest

Ja jestem na miejscu 5114 :)

17. Cykor89

Cykor89 Guest

jestem ciekawy czy myślicie że długo utrzymam się Top 1w rankingu ogólnym,rankigu agresorów i rankingu obrońców:p

18. Rozumiem, że autoreklama ;)
    Pożyjemy zobaczymy, wielu jest chętnych na ten tytuł, ale masz duze szanse sie utrzymac na fali :)

19. monia81

monia81 Guest

cos chyba masz tam ostatnio za spokojnie bo z obrońcow juz spadłeś, chyba agresorzy dali za wygraną

20. kerwanok

kerwanok Guest

Cykor

potrójna korona indywidualnie, to rzadkość - o ile sojuszom się zdarza, o tyle graczom nie widziałem jakoś za często :D

gratki

Do góry