Ranking na Delta

  • Rozpoczynający wątek shadown1007
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
farmie tyle że nie mam gdzie surki mieścić,magazyn mi mieści 4140,24 h na dobę robię wojsko i tak samo budynki -.- mogę się założyć że mam też jedną z większych ilości wojsk -.- jeżeli bym miał niezłą konkurencje to czemu jej nie mam?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Spokojnie^^:D
Ja robiłem wojo,eko ,wojo,eko...;)
Za tydzień na pewno cię przegonię;)
 

DeletedUser

Guest
obecnie jestem w drugiej setce
zaczęłam grać od 13 a świat delta ruszył chyba od 11 więc 2 dni do tyłu jestem, ale jak na razie świetnie mi idzie

na swoim morzu56jestem pierwsza. jak na razie nie dołączyłam do sojuszu bo szukam najlepszego ;)


cykor ty jesteś na pierwszym miejscu gratuluję
:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
obecnie jestem w drugiej setce
zaczęłam grać od 13 a świat delta ruszył chyba od 11 więc 2 dni do tyłu jestem, ale jak na razie świetnie mi idzie

na swoim morzu56jestem pierwsza. jak na razie nie dołączyłam do sojuszu bo szukam najlepszego ;)
:p

A ja zacząłem o 10.. ale 6 dni po starcie serwa :D:D

I oczywiście, że się pochwalę - miejsce 4371 :D:D
 

DeletedUser

Guest
witam, gram w ta grę od 3 dni i muszę przyznać ze świat grepolis wyszedł lepiej niż plemiona (zawsze wolałem mitologie :D). Mam pytanie, kiedy wystartował ten świat i od ilu pkt zaczyna sie tutaj przejmowanie wioch (plus/minus) i jak to tutaj wygląda? bije się jakieś monety, powołuje jakiego greckiego odpowiednika szlachcica? :D

btw, tez sie pochwale rankingiem, na 3 dni grania moj rank wynosi 3351
pozdro
 

DeletedUser

Guest
przejmowanie zaczyna się koło 4k pkt, można wcześniej jak ktoś nie robi eko i leci tylko w akademię i port. ;)
monet się nie bije, za to zdobywa się punkty kultury. można je zdobyć za punkty walki, organizując festyny lub występy tetralne(wymagane surowce, do tego drugiego także specjalny budynek - teatr) albo organizując za złoto igrzyska olimpijskie.

odpowiednikiem szlachcica jest statek kolonizacyjny budowany w porcie(minimum 20 lvl portu trzeba mieć).

miłej gry. :)
 

DeletedUser

Guest
Cykor poczekaj chwile ;P Niadawno zaczalem, ale moje przyzwyczajenia z traviania odnosnie farmienia szybko procentuja i tez mam bez przerwy magazyny na full, takze konkurencja napewno bedzie xD
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem bardzo daleko w rankingu... Ale dla mnie nie jest to najważniejsze ponieważ gram żeby spędzić czas... :)
 

DeletedUser

Guest
No ja jestem 900 + i też miałem jakieś 2-3 dni straty. Nie wiem kompletnie za co się łapać, ale śmiem twierdzić, że na mojej wyspie jestem top1 :) Jedynie tylko Achilles89 może mi nabruzdzić, ale spoko ziomek :D
 

DeletedUser

Guest
Na wyspie to sobie mozesz ja jestem hoho dalek na okolo 7000 mejscu
 

DeletedUser

Guest
Na przejmowanie chyba jeszcze będzie trzeba trochę poczekać, ale pożyjemy, zobaczymy!

Ja tam się trzymam jakoś w TOP100 na świecie tym najnowszym, ale też staram się coś ugrać na świecie Delta, lecz daleko jestem, bo 6411... :)

Dobrze, że punkty premium przypisane są do gracza tzn. na wszystkich światach. :D
 

DeletedUser

Guest
Ja ledwo 8 miejsce... I wciąż spadam... Byle nie upaść zbyt nisko;)
Co do kolejnych wioseczek to pewno już za parę dni ktoś będzie miał pierwszą kolonię.
 

DeletedUser

Guest
no myliłeś się Mario-74,ja juz mam dwie wioski i to mnie jakoś dużo nie kosztowalo:p tak więc ten zastój u mnie i spadek chwilowy wiadomo czym był spowodowany:D
 

DeletedUser

Guest
jestem ciekawy czy myślicie że długo utrzymam się Top 1w rankingu ogólnym,rankigu agresorów i rankingu obrońców:p
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem, że autoreklama ;)
Pożyjemy zobaczymy, wielu jest chętnych na ten tytuł, ale masz duze szanse sie utrzymac na fali :)
 

DeletedUser

Guest
Cykor

potrójna korona indywidualnie, to rzadkość - o ile sojuszom się zdarza, o tyle graczom nie widziałem jakoś za często :D

gratki
 
Do góry