Ranking na Delta

  • Rozpoczynający wątek shadown1007
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Pisze tu swoje miejsca rankingowe i wasze nowe osiągnięcia na świecie Delta .
Pozdrawiam .
Ja jestem aktualnie na 35 miejscu w rankingu ogólnym . Na swoim kontynencie 6. Jak na razie mam 270 pkt .
 

DeletedUser

Guest
Pisze tu swoje miejsca rankingowe i wasze nowe osiągnięcia na świecie Delta .
Pozdrawiam .
Ja jestem aktualnie na 35 miejscu w rankingu ogólnym . Na swoim kontynencie 6. Jak na razie mam 270 pkt .

A na jakim morzu jesteś??

Moje osiągnięcia koszary i kopalnia srebra.
 

DeletedUser

Guest
Ja na 55 morzu ,i 30 miejsce (277 pkt)

Pozycja Nazwa Punkty Gracze Średnia punktów

6 Braterstwo 1703 8 213
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no były trochę problemy techniczne bo nie mogłem się zalogować
 

DeletedUser

Guest
WRESZCIE działa :D spadłem o 25 miejsc jak nie byłem on line przez tą awarie może bym był 10 heh
 

DeletedUser

Guest
ja jestem 8 koszary dobiłem. Ale po tej awarii o 10 miejsc spadłem.
 

DeletedUser

Guest
ja też ale o 20 miejsc to jest straszne mam nadzieje że się wybije jeszcze Xd
 

DeletedUser17

Guest
Przywołuję do porządku.

Jeżeli ktoś nie chce nic tutaj napisac nie musi, ale proszę nie komentować założenia tego tematu.

Oczywiście jeżeli w temacie będą coraz częsciej pojawiać się posty zawierające tylko wasze miejsce w rankingu, bez żadnego innego komentarza-innych informacji, to pozostanie mi tylko zamknąć wątek :)
 

DeletedUser

Guest
Może uda mi się dzisiaj na 1 miejsce trafić :)

screen:
ya2655_Nowy%20folderscreen_20_22_50__12_03_2010.jpg



Zapraszam do sojuszu CMSBOSKI jesteś na wyspie obok mnie,czemu nie chcesz wstąpić ? ,sojusz jak na razie 18 - 13 członków
 

DeletedUser

Guest
ja gram od wczoraj i jestem 2674 i mam 336 punktów podpowiedzielibyście co rozbudowac najpier? mam juz kopalnie srebra i koszary
 

DeletedUser

Guest
ja gram od wczoraj i jestem 2674 i mam 336 punktów podpowiedzielibyście co rozbudowac najpier? mam juz kopalnie srebra i koszary

tyle na początek wystarczy. rozbuduj eko jak najszybciej do poziomu 15/15/17 cały czas farmiąc i powiększając liczbę szermierzy. kiedy liczba szermierzy będzie wynosić +75, powinieneś zbadać łuczników i całą sfarmioną surówkę przeznaczać na ich budowę, aż zdobędziesz ich +150 sztuk. potem dalsza rozbudowa wioski(szczególnie akademia do poziomu 10!) i powiększenie szermierzy i łuczników do stanu odpowiednio 100 i 200 sztuk.
następnie badanie kawalerii i potem już z górki.
 

DeletedUser

Guest
Ja co uaktualnienie lece o kilkaset w górę, gram od wczoraj :)
 

DeletedUser

Guest
dziwi mnie to że jestem pierwszy w rankingu na świecie:rolleyes: ten świat jest moim pierwszym światem,zupełnie nic o tej grze nie wiedziałem...zastanawiam się tylko czy to dlatego że to jest w miarę nowa gra i nie ma tu jeszcze wybitnych graczy zbyt wielu,czy to tylko kwestia mojego szczęścia:)
 

DeletedUser

Guest
dziwi mnie to że jestem pierwszy w rankingu na świecie ten świat jest moim pierwszym światem,zupełnie nic o tej grze nie wiedziałem...zastanawiam się tylko czy to dlatego że to jest w miarę nowa gra i nie ma tu jeszcze wybitnych graczy zbyt wielu,czy to tylko kwestia mojego szczęścia

Jakbym zaczął stawiać budynki w celu pkt ( każdy budynek pierwszy raz wybudowany daje ich od groma) to byś miał niezłą konkurencje :p
 
Do góry