Ranking

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15461
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tą propozycją?

  • Tak

    Głosy: 14 77,8%
  • Nie

    Głosy: 3 16,7%
  • Obojętne mi to

    Głosy: 1 5,6%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser15461

Guest
Jak wiedzą wszyscy, to kiedy zdobywa się pkt walki to wliczają się one w rankingu. W rankingu sojusze wojownicy oraz sojusze atakujący lub sojusze obrońcy i w indywidualnych.
Ale kiedy sojusz się rozpada, wtedy Ci którzy odchodzą muszą od nowa nabijać punkty swojemu nowemu sojuszowi, a stare pozostają w sojuszu starym. :( Jest to irytujące, ponieważ wiele sojuszy wtedy się po prostu wywyższa nad innymi, bo NIBY mają od nich więcej punktów walki. :mad:
Dlatego proponuję, aby wartość w rankingach sojusze wojownicy, sojusze atakujący i sojusze obrońcy były naliczane punkty za sumę punktów walki graczy, a nie zapisywane na konkretny sojusz.
Wyeliminowało by to wywyższanie się innych sojuszy pod tym względem nad innymi.
 
Odp: Ranking

Jak najbardziej na tak, bo w sumie to skąd ja to znam :p - Ateny jak nic
Ale do tematu sam nad tym wiele razy myślałem i mam nadzieje ,że ten pomysł może również zapobiec pochopnemu wywalaniu graczy z sojuszy i doda zgrania niektórym ekipom .
Dlatego ludziska głosujcie na TAK ! ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ranking

Na pewno tak ;) szczerze to myślałem wcześniej że właśnie tak już jest, a okazało się że nie ;c
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Ranking

jestem za, nawet nie wiedziałem że pkt zostają w starym sojuszu i czasami się zastanawiałem dlaczego mały sojusz kilku osobowy ma tyle pkt
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Ranking

Nie do końca mogę się zgodzić z takim rozumowaniem. Sojusz posiada te punkty walki. które zdobyli jego członkowie. Dlaczego nowy twór ma od razu bez ciężkiej pracy być na szczycie rankingów? Bardzo często indywidualny sukces gracza jest właśnie efektem pracy całego sojuszu. To tak jakbyście chcieli odbierać zespołom piłkarskim ich sukcesy z poprzednich lat bo zmienił się trener i skład drużyny.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Ranking

Skoro punkty zdobywasz w danym sojuszu razem z pomocą innych sojuszników to punkty te zostają w sojuszu i jest to normalne. Nowy sojusz i nowe punkty są zaliczane dla niego. Odrzucam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry