1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Ranking

Dyskusja w 'Theta' rozpoczęta przez użytkownika Cykor89, 18. Cze 2010.

1. Cykor89

Cykor89 Guest

ja też jestem za tym że 6h:)

2. Tak czy siak, trudno będzie tutaj miasto przejąć :p

3. RailGun

RailGun Guest

To zagrajmy w "zasadę jednego miasta" - ciekawie by było ;)

4. Cykor89

Cykor89 Guest

ale szybko się jednostki robią,można spokojnie w tym momencie zrobić 100 kawaleri na dzień przypomocy hery:)

5. OK, spoko, ale te wszystkie rozmowy są już nie na temat, na który został zrobiony ten temat :)

6. RailGun

RailGun Guest

dobra, to pochwalmy się swymi wynikami w rankingu.

Ale wy piersi, mi za słabo idzie bym miał się czym chwalić :p

7. Cykor89

Cykor89 Guest

top 7,narazie cienko przędze,ale może wbije tam ciut ciut wyżej gdzie zawsze lubilem się rozzsiadywac;)

8. Prowokatorka

Prowokatorka

Nie może być 6....

Podstawowo 24

Jeżeli 6, to 6x3 = 24?? :p

Przy x4 byłoby 6, przy 8 x3. Na wiki przy światach x2 jest podane 12 nie daltego, że 24/12/6, ale dlatego, że 12x2 = 24 :p Przynajmniej tak mi kalkulator podpowiada :p I zdrowy rozsądek też.

A jeżeli 6 jakimś cudem.... to osoba pisząca ten skrypt powinna pobiegać w koszulce reprezentacji francji po paryskim lotnisku :p

9. Dobra, dobra nie filozofuj :D

10. Prowokatorka

Prowokatorka

Precz z łapami ode mnie :p Mogę być i top 1000, wszystko mi jedno... byle przed Tobą :p

11. Top1 jest zarezerwowane na wyłączność dla Prowokatorki -)

12. wojteksuper

wojteksuper Guest

Ja jestem aktualnie 339. choć byłem już ok. 210.:D Ale nie przejmuje sie tym, zobaczymy co bedzie po podbojach;)

13. Następują zwroty akcji w rankingach, już jest inny gracz namber łan ;)

14. sunsun

sunsun

Witam Szanownych Państwa

Bardzo proszę o stosowanie regulaminu forum. W przeciwnym razie posypią się odpowiednie nagrody ;).

Pozdrawiam
    Sunsun

15. róbcie tam pomału dla mnie miejsce na górze :D:eek:

16. Logan123

Logan123 Guest

Sojusz *WRP* rozniósł w ciau 8dni sojusz Joker zobaczcie sobie którzy sa teraz w rankingu
    Jeżeli chodzi o gracza to myśle że Luzdelsur ,majathebee ,Antiskill ,5m5m. Wichry już nie maja nikogo w top10

17. RailGun

RailGun Guest

czy ten ranking stanął w miejscu ???? no w sumie to nie spada mi sie z pierwszej dychy :( :p

18. sly180

sly180 Guest

Wichry nie maja nikogo w top 20

19. Xenia

Xenia Guest

Co wy się tak Wichry Wojny uczepili???
    Dla Info, to Wicherki przeszły jako Sojusz fuzje i teraz szaleją w innym sojuszu, nie dla tego iż by sobie same nie poradziły z wami, a dla tego że miały dosyć ciągle słabszych z sojuszu wspierać. My pozbyliśmy się po prostu ogromnego i nieprzyjemnego ciężaru, bo nie miało to najmniejszego sensu.
    Teraz wam minka opadła??? I przestańcie sobie w Profilach pisać że obaliliście Sojusz Wichry Wojny, co jest jedną wielką nieprawdą iż tak jak już na wstępie tego postu pisałam, to Wichry istnieją dalej tylko po prostu sojusz już nie istnieje. Przyczepcie się lepiej Sojuszu =SiH= bo ostatnio oni teraz przez nas siedzą w defie (jeszcze mają defa) a niebawem i to się im skończy. :rolleyes:

20. RailGun

RailGun Guest

Oczepcie się od nas, przyczepcie się ich :p
    Xenia, zawsze gdy jakiś się rozpadnie bądź zostanie pokonany to wieeeele innych ma go wpisanych jako "POKONANI". Takie życie, czeka to pewnie kiedyś każdy sojusz. Nie ma co się denerwować :)

Swoją drogą, zauważyliście że w rankingach off/deff 20-osobowy sojusz Pastereczki i 30-osobowy sojusz Zefirki jest wyżej od tzw. molochów? :p
    To co Zefiry, jedziemy w tych rankingach w top1 i 2 czy dajemy jeszcze się cieszyć pozycją innym? :cool: :rolleyes:

Do góry