Ranking

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
kogo typujecie na TOP 1?
ktoś z obecnej czołówki ma szansę się utrzymać?
ja obstawiam że może polangl będzie miał więcej szczęście i wyklika Top-a;) może prowokatorka chociaż nie widziałem jak gra,może flamulusromulus.

Co do sojuszu to nie widać żadnego wybijającego się,jest jakiś sojusz który przyszedł z innego światka?
 

DeletedUser

Guest
Jest IMPERIUM SŁOŃCA:D, widziałem też The Titans... Imperium Greckie jest, ale nie wiem, czy to to, co na Zecie...
 

DeletedUser

Guest
Topka się szybko zmienia byłem top 3 zrobiłem przerwę 3h patrze i top 66 nadrobiłem straty i znowu top 9 a teraz spadłem na top 14 :p cały czas się zmienia. a z sojuszy to oczywiście najlepsi =GLAGIATORZY= :p
 

DeletedUser

Guest
W takich typach jak na razie można się opierac tylko na przeczuciu. Cóż, jeśli chodzi o sojusze to dwóch pierwszych jak na razie nie biore pod uwagę, ale z reszty kto może się wysoko utrzymać:
Wichry Wojny
=GLADIATORZY=
Dark GODS
Disco Robaczki

Typy oparte wyłącznie na przeczuciu. W każdym razie jeszcze dużo graczy dopiero zacznie grę, więc nie ma co typować, bo jeszcze przez minimum tydzien na Thecie beda zaczynac grac gracze z innych swiatow.
 

DeletedUser

Guest
TOP sojuszy będzie ukształtowane dopiero za tydzień... gracze wybiją się na weekendzie... wygra ten, który będzie miał bardziej podkrążone oczy :D
 

DeletedUser

Guest
Ja bd top 1 oczywiście :D

Nie no, staram się staram i jakoś mi nie idzie, bo gram bez premium ;)
 

DeletedUser

Guest
wow... na tym etapie premium ci dużo nie da ;)

wszystko zależy od wiosek :D
 

DeletedUser

Guest
To widze ze troche ludzi z delty jest:p Ciekawy jestem jak bedzie wygladala gra na tym swiecie, ale trzeba jeszcze poczekac kilka dni zeby to wszystko sie uksztaltowalo :)
 

DeletedUser

Guest
bodajże w holenderskiej wersji grepolis jak grałem był limit członków w sojuszu 50,fajnie jakby u nas tak zrobili kiedyś;)
 

DeletedUser4737

Guest
wardevils

nie ma już wardevils pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A ja myślę ,że zginą niektórzy nie lubią suportu i mają szansę się zemścić ( nie powiem o kogo chodzi :p )
 

DeletedUser

Guest
Sorry ale nie mieszajcie Disco Robaczków do supportu:p

na Tecie jesteśmy graczami takimi samymi jak wy:p

Poza tym w Disco Robaczkach mamy nie tylko supporterów... tylko 1/3 sojuszu to Team Gry (Kapłani, Herosi, Moderatorzy forum)

A w rankingu i tak będziemy namber łan:D
 

DeletedUser

Guest
To że ktoś jest TOP 1, nie musi świadczyć że jest lepszy ^^
 
Do góry