Ranking

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4784

Guest
Chyba zapominacie że w czołówce są Wichry Wojny :p Wręcz śmiem twierdzić że wąchają puki co nam plecy bo coś tyły okupują ;)
 

DeletedUser

Guest
ja jestem TOP 3 mimo iż zacząłem dzień później,mam 45 patatajów,ale pewnie jest toś kto ma więcej,bo ja nie mogę grać aktywnie bo sesja mi się skończyło i pije dużo:D
 

DeletedUser

Guest
Cóż tak bywa :)

Dope. Mówisz i masz


beztytuutb.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jakis typ z sojuszu Continental Fighters rozwalil moich miernych szermierzy... lucznikami:D szkoda ze nie mialem ich troche wiecej bo ladna glebe by typek zaliczyl:(
 

DeletedUser

Guest
jaki tutaj spokój;)
pierwsze ataki,ja dopiero niestety jeszcze mam ochronę początkujących,ale dziwi mnie mała aktywność wojskowa graczy z TOP 10,jedynie amigos atakuje:p
 

DeletedUser

Guest
Widze Cykorek nowy sojusz, tak mysle czy nie przejsc do Was, doradz - oplaca mi sie?:p
 

DeletedUser

Guest
taaa zmieniam sojusze jak rękawiczki:D
ale to tylko dlatego ze szukam jakiegoś,gdzie nie będe musiał nikogo uczyć.
Najlepszym sojszem są Wichry wojny niewątpliwie ale to dopiero początki i czas pokaże który będzie najlepszy.

Tym czasem Pani prowokatorka wszystkim systematycznie odskakuje grupie pościgowej;)
 

DeletedUser

Guest
te 300 pkt co teraz masz to jest nic,potem jak będziemy mieli po 10 wiosek uświadomisz sobie to,a teraz nie warto tyle przed kompem siedzieć i farmić 20 h na dobę;)
 

DeletedUser202

Guest
jakie siedziec przecież mnie tu nie ma
trzeba coś w pracy robic:D
mam nadzieję że mój pracodawca tego nie słyszy:eek:
 

DeletedUser

Guest
taaa zmieniam sojusze jak rękawiczki:D
ale to tylko dlatego ze szukam jakiegoś,gdzie nie będe musiał nikogo uczyć.
Najlepszym sojszem są Wichry wojny niewątpliwie ale to dopiero początki i czas pokaże który będzie najlepszy.

Tym czasem Pani prowokatorka wszystkim systematycznie odskakuje grupie pościgowej;)

A co sadzisz o sojuszu Joker?:p
 
Do góry