Ranking

  • Rozpoczynający wątek Cykor89
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ale szybko się jednostki robią,można spokojnie w tym momencie zrobić 100 kawaleri na dzień przypomocy hery:)
 

DeletedUser

Guest
OK, spoko, ale te wszystkie rozmowy są już nie na temat, na który został zrobiony ten temat :)
 

DeletedUser

Guest
dobra, to pochwalmy się swymi wynikami w rankingu.




Ale wy piersi, mi za słabo idzie bym miał się czym chwalić :p
 

DeletedUser

Guest
top 7,narazie cienko przędze,ale może wbije tam ciut ciut wyżej gdzie zawsze lubilem się rozzsiadywac;)
 

DeletedUser4811

Guest
Nie może być 6....

Podstawowo 24

Jeżeli 6, to 6x3 = 24?? :p

Przy x4 byłoby 6, przy 8 x3. Na wiki przy światach x2 jest podane 12 nie daltego, że 24/12/6, ale dlatego, że 12x2 = 24 :p Przynajmniej tak mi kalkulator podpowiada :p I zdrowy rozsądek też.

A jeżeli 6 jakimś cudem.... to osoba pisząca ten skrypt powinna pobiegać w koszulce reprezentacji francji po paryskim lotnisku :p
 

DeletedUser

Guest
Top1 jest zarezerwowane na wyłączność dla Prowokatorki -)
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem aktualnie 339. choć byłem już ok. 210.:D Ale nie przejmuje sie tym, zobaczymy co bedzie po podbojach;)
 

DeletedUser

Guest
Następują zwroty akcji w rankingach, już jest inny gracz namber łan ;)
 

DeletedUser564

Guest
Witam Szanownych Państwa

Bardzo proszę o stosowanie regulaminu forum. W przeciwnym razie posypią się odpowiednie nagrody ;).

Pozdrawiam
Sunsun
 

DeletedUser

Guest
Sojusz *WRP* rozniósł w ciau 8dni sojusz Joker zobaczcie sobie którzy sa teraz w rankingu
Jeżeli chodzi o gracza to myśle że Luzdelsur ,majathebee ,Antiskill ,5m5m. Wichry już nie maja nikogo w top10
 

DeletedUser

Guest
czy ten ranking stanął w miejscu ???? no w sumie to nie spada mi sie z pierwszej dychy :( :p
 

DeletedUser

Guest
Co wy się tak Wichry Wojny uczepili???
Dla Info, to Wicherki przeszły jako Sojusz fuzje i teraz szaleją w innym sojuszu, nie dla tego iż by sobie same nie poradziły z wami, a dla tego że miały dosyć ciągle słabszych z sojuszu wspierać. My pozbyliśmy się po prostu ogromnego i nieprzyjemnego ciężaru, bo nie miało to najmniejszego sensu.
Teraz wam minka opadła??? I przestańcie sobie w Profilach pisać że obaliliście Sojusz Wichry Wojny, co jest jedną wielką nieprawdą iż tak jak już na wstępie tego postu pisałam, to Wichry istnieją dalej tylko po prostu sojusz już nie istnieje. Przyczepcie się lepiej Sojuszu =SiH= bo ostatnio oni teraz przez nas siedzą w defie (jeszcze mają defa) a niebawem i to się im skończy. :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Przyczepcie się lepiej Sojuszu =SiH=

Oczepcie się od nas, przyczepcie się ich :p
Xenia, zawsze gdy jakiś się rozpadnie bądź zostanie pokonany to wieeeele innych ma go wpisanych jako "POKONANI". Takie życie, czeka to pewnie kiedyś każdy sojusz. Nie ma co się denerwować :)

Swoją drogą, zauważyliście że w rankingach off/deff 20-osobowy sojusz Pastereczki i 30-osobowy sojusz Zefirki jest wyżej od tzw. molochów? :p
To co Zefiry, jedziemy w tych rankingach w top1 i 2 czy dajemy jeszcze się cieszyć pozycją innym? :cool: :rolleyes:
 
Do góry