Raport żądania wojsk

  • Rozpoczynający wątek Wojtixb
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 13 68,4%
  • Nie

    Głosy: 5 26,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 1 5,3%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
A więc chodzi mi o to aby otrzymywać stosowny raport ze stanem zdobytych wojsk zrekrutowanych w wioskach gospodarczych. Czyli jakie to są jednostki. Wiem, że takie raporty są podobno przy ochronie dla początkujących, ale myślę, że ludzie powinni wiedzieć jakie jednostki otrzymali. Proszę nie pisać w komentarzach, że nie opłaca się w ogóle rekrutować wojsk w wioskach rolniczych bo chciałbym aby oceniano tylko i wyłącznie propozycję.
 

DeletedUser

Guest
A nie dostaje się teraz kiedyś pamiętam się dostawało??
Tyle że nie korzystam z tego więc niewiem czy dalej tak jest....
 

DeletedUser

Guest
A nie dostaje się tak. Jeżeli mi nie wierzysz możesz zrobić doświadczenie. Otrzymasz tylko raport ile jednostek na to złużyłeś.
 

DeletedUser

Guest
Sprawdziłem fakt nie ma no jeśli ktoś tak wojsko rekrutuje no to raport przydatny na tak...
 

DeletedUser

Guest
według mne bardzo się przyda osobom korzystającym z tego badania- dużo szybciej można się zorientować ile przybyło jednostek
 

Robin65

Zespół Grepolis
Operacja żądania wojsk powoduje pozyskanie losowych jednostek. Według mnie, podobnie jak to ma miejsce w przypadku plądrowania surowców gdzie również nie mamy wpływu na rodzaj łupu pozyskanie informacji o składzie rekrutowanego wojska nic nie zmieni nadal będą to wymieszane jednostki off i deff i istotny będzie jedynie efekt końcowy czyli stan wojsk w mieście. Czyli taki raport zaliczam do kategorii nie potrzebnych i gdybym jeszcze używał takiej formy rekrutacji to traktowałbym takie raporty tak samo jak teraz traktuję raporty z plądrowania czyli bym ich nawet nie oglądał.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Wprowadzenie kolejnego rodzaju raportów doprowadzi do większego zaśmiecenia powiadomień. Nie jest to często używana funkcja i niestety gracze uważają ją za dość nieopłacalną, więc pomysł nie ma racji bytu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry