Raport

  • Rozpoczynający wątek Donatka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Jako że w temacie nie ma żadnego pytania, tylko opis do obrazka to postaram się na ten brak pytania odpowiedzieć.
Ewentualna odpowiedź nr 1)Powód stracenia Twoich wojsk jest prosty: albo ktoś wysłał mu w międzyczasie wsparcie, albo podczas szpiegowania on sam wysłał jednostki gdzieś na atak i szpieg ich nie wyłapał.
Ewentualna odpowiedź nr 2) Znaki zapytania są skutkiem stracenia wszystkich Twoich wojsk. Jeśli nikt nie wrócił, to kto miał zrelacjonować przebieg walki? x)
Ewentualna odpowiedź nr 3) Życie...
 

DeletedUser

Guest
We wszystkie gry on line jakie gralam zawsze nawet jak cale wojsko tracilam dostawalam raport jakie wojska przeciwnik mial i co stracil. Moj znajomy wyslal sporo wiekszy atak, pare sekund przedemna i tez ma taki sam raport jak ja.
Wczesniej tez atakowal wioske z 6 szermierzami i mial to samo. A chwile potem zaatakowal jeszcze raz i wygral.
Moim zdaniem to jakis blad w systemie.
Chce sie tylko dowiedziec czy to jest normalne:)
 

DeletedUser

Guest
Znów nie sprecyzowałaś pytania xP
Stracone wojska mogą być normalne, jeśli on sam miał mocnego defa, tym bardziej że atakowaliście w nocy, przez co jego wojska były 100% mocniejsze dzięki bonusowi nocnemu.
Znaki zapytania po ataku są normalne.
 

DeletedUser

Guest
Po pierwsze atakowałaś podczas bonusu nocnego tzn że mur miejski jest silniejszy 2 krotnie a co za tym idzie potrzebowałabyś o wiele silniejszą armię.
Po drugie jak poprzednik pisał gracz mógł dodatkowo dostać wsparcie od graczy.
Po 3 jeżeli nie został tobie żadne jednostki to nie dostaniesz raportu.
 

DeletedUser

Guest
We wszystkie gry on line jakie gralam zawsze nawet jak cale wojsko tracilam dostawalam raport jakie wojska przeciwnik mial i co stracil. [...]
Chce sie tylko dowiedziec czy to jest normalne:)

w plemionach nie było takiej możliwości, chyba że przeżył ci zwiad:)

tutaj jest podobnie. tyle że w ataku nie ma zwiadu więc w razie padnięcia całego woja - nie wiemy ilu zaatakowaliśmy ludzi (to jak w realu - wysyłasz 5 ludzi na akcję - nie wraca ani jeden żywy więc nie wiesz ilu przeciwników spotkali)
 

DeletedUser

Guest
W tym momencie powinnas jak najszybciej uzbierac monety na szpiegow i sprawdzic co tam siedzi ;)!Jezeli bedzie wsparcie od kogos obcego to powinnas to zobaczyc, chyba ze... ;)!

Jezeli, jak piszesz, kolega dostal taki sam raport jak tu przedstawiasz to wrog dostal wsparcie od kogos lub [jak koledzy wczesniej wskazali] uniknal ze szpiegowania, wysylajac wojska na farmy ;)!

PS
Na plemionach rowniez nie dostawalo sie raportu o stanie wojsk obroncy jezeli nie zabilo sie odpowiedniej liczby obrony ;)!
 

DeletedUser

Guest
Co do szpiegowania ... skanowalem gracza 2x oba raporty wykazaly 0 wojsk napisalem o tym do sojusznika ( Pozdro smiglo ) ;] okazalo sie za 2x szpiegowalem go podczas gdy jego wojsko bylo na farmie smiglo przebil sie teraz juz wiem ... gdy dostane raport z zerowym stanem wojsk u przeciwnika przeskanuje go jeszcze kilka razy w przeciagu kilku godzin taka operacja pochlonie ogrom monet ale przynajmniej nie wpadne na niespodzianke w postaci wojsk ktore wlasnie powrocily z farm takie spotkanie moze przyniesc kilka razy wieksze straty niz kilkukrotne oplacenie szpiega ...
 

DeletedUser

Guest
Mi w plemionach obrobili raz wioske jak poszedlem na łupy :D
Chlopaki wracaja do miasta z wyprawy a tu BORDELLO BUM BUM :D
 

DeletedUser

Guest
Mi w plemionach obrobili raz wioske jak poszedlem na łupy :D
Chlopaki wracaja do miasta z wyprawy a tu BORDELLO BUM BUM :D

ja w plemionach tak cały czas robię. jak idzie zwiad to armii nie ma a jak wchodzi off to armii nie do przebicia:):D
 
Do góry