Raport

Podobają ci się propozycje dodtyczące Raportu?

  • Tak

    Głosy: 72 97,3%
  • Nie

    Głosy: 2 2,7%

  • W sumie głosujących
    74
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moją propozycją jest dodanie opcji Wyślij dalej (tak jak to było na plemionach), dzięki której można było raport przesłać innej osobie, oraz dodanie opcji Dodaj na forum, która po naciśnięciu pokazywała by kod BB-Codes, który następnie można było wkleić na forum sojuszu.
 

DeletedUser

Guest
Fajny pomysł, może się przydać szczególnie jeśli chcemy powiadomić/pochwalić się raportem z kimś innym.

Oczywiście głos na tak.
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, jestem na TAK, ale żeby tylko nie wprowadili tych numerków które oznaczały ile pw zostało wymienionych w tej rozmowie, to strasznie denerwowało.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście na tak. Pomysł jest bardzo dobry.


Jedno mnie martwi, że dużo pomysłów zaczyna napływać z "Plemion". To ma być inna gra niż "Plemiona" więc radze nie przeżucać tylu pomysłów z tamtąd
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście. Taka opcja będzie bardzo pomocna. Już by pasowała :) ale chwile można poczekać :D
 

DeletedUser

Guest
Głos oczywiście na tak, umożliwiłoby to lepszą "komunikację raportową" między graczami.
 

DeletedUser

Guest
wiadomo, ze na tak ^^
taka opcja bardzo usprawnia dzialania obronne ;)
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście dobry pomysł i podoba mi się, ale jest jeden minus:
- mianowicie to, że zbyt dużo czynników zmienia tą grę w plemiona, nie dość że Grepolis jest na silniku Plemion to jeszcze ułatwienia z plemion, ale nie ja o tym decyduje...
 

DeletedUser

Guest
NA tak bardzo przydatne. Na plemionach tego nawet często używam. Mam nadzieje że jeśli wejdzie to tu też z tego będę korzystał.
 

DeletedUser

Guest
mnie to bardzo mi przydało to że w plemionach jak był rapoty to był kolor

zielony - wygrałeś, nic nie straciłeś

żółty - wygrałeś, ale straciłeś

czerwony - przegrałeś, straciłeś wszystkie wojska

no i niebieski co mówił że to raport szpiegowski :D
 

DeletedUser77

Guest
mnie to bardzo mi przydało to że w plemionach jak był rapoty to był kolor

zielony - wygrałeś, nic nie straciłeś

żółty - wygrałeś, ale straciłeś

czerwony - przegrałeś, straciłeś wszystkie wojska

no i niebieski co mówił że to raport szpiegowski :D

Takie coś jest już przecież w Grepolis, ale trzeba mieć wykupione premium i aktywnego "Zarządcę".
A co do tematu, to owszem przyda się taka opcja.
Zdecydowanie usprawni dzielenie się raportami oraz da łatwiejszą możliwość sprawdzenia ilości wojsk.
 

DeletedUser

Guest
Tak

Bardzo dobry pomysł, na pewno ułatwi zabawę. Na TAK!;-):)
 

DeletedUser

Guest
tez jestem na tak

więc będzie taka możliwość, czy nie ??
z tymi kolorkami tez b. dobry pomysl :)
 

DeletedUser

Guest
jestem na tak, wiem że jest to przydatna opcja i nie powinna być płatna. :)
 

DeletedUser

Guest
Jestem za.

To że są pewne zaczerpnięcia z Plemion, to nie jest w cale złe, jeżeli to dotyczy samego interfejsu, a nie dotyczy czystej gry. Jeżeli jest coś dobrego to warto to zastosować.
 

DeletedUser

Guest
na niemieckim serwerze (nie wiem jak na innych bo gram tylko na .de i .pl) jest już coś w stylu przesyłania i udostępniania raportów:) teraz tylko cierpliwie poczekać na nasz update.
 

DeletedUser

Guest
Napisał adamax Zobacz post
mnie to bardzo mi przydało to że w plemionach jak był rapoty to był kolor

zielony - wygrałeś, nic nie straciłeś

żółty - wygrałeś, ale straciłeś

czerwony - przegrałeś, straciłeś wszystkie wojska

no i niebieski co mówił że to raport szpiegowski

Oczywiście ze tak ale pomysł jest starszy niż grepolis :) w plemionach to było wprowadzone najpierw jak pamiętam od 2 św

ja za kolory ma sie płaci można zamiast nich wprowadź nawet jakiś znaczki , tylko aby było łatwo odróżnić atak wojskiem od zwiadu .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry