Raporty Ataków

  • Rozpoczynający wątek lvlanutd
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
rapekl.jpg


To ja się pochwale, jak na pierwszy raz i gre dla jaj (pewnie mnie w końcu zjadą więc i tak wracam do plemion:p) to chyba mogło być gorzej:p A straty może i duże ale drażnił mnie notoryczny brak wolnych ludzików ;P
 

DeletedUser

Guest
Kszyhoo ładna ilość procków ;) aczkolwiek ten atak załatwiłbym raczej samymi konikami :p I tak gratki, piękny łup :D

Vautrin Ty też coś za szybko lecisz w górę w tym RA, a raportów również nie widać :p I nie mów, że nie ma się czym chwalić, bo o ile sie nie mylę 300 pktów w 2 dni nabiłeś :eek:
 

DeletedUser55

Guest
Nie mam ciekawych raportów, głównie drobne ciułanie punkcików :) Mogę natomiast pochwalić się, że jako pierwszy mam drugie miasto ;)
 

DeletedUser

Guest
To teraz po tak ciężkiej pracy musisz dać armii odpocząć :p
przy browarku i w towarzystwie pięknych pań .
 

DeletedUser55

Guest
Faktycznie, trzeba bardzo wcześnie wstać by atak wszedł na 6, to się nazywa poświęcenie grze ;)
 

DeletedUser202

Guest
gratki, ze szczęściem trochę pechowo byłyby mniejsze straty;)
 

DeletedUser

Guest
To byli moi elitarni wojownicy :D

Nie mógłbym ich zamazać bo by mnie wysadzili ...
 

DeletedUser

Guest
RailGun jesteś moim idolem.
Cos mi się wydaje że pora zacząć się usilnie starać by dostać się i współpracować z Elitą (przez duże ===G=== ) ;)
 

DeletedUser

Guest
Stworzę sobie w domu galerię i mały ołtarzyk na cześć RailGuna... Mój mentor :D
 

DeletedUser

Guest
Bo ja jestem 5 Bogiem w Grepolis


i mały raporcik żeby w tajemniczy sposób mi nie dezintegrowano posta :p

plusk.jpg
 

DeletedUser

Guest
Chyba napisze do tej Eli zeby zaczęła hoplitów robić, bo sobie RailGun za dużo pozwala :eek:
 

DeletedUser

Guest
I co Ci hoplici dadzą? Konnicy nic w grepolis nie zatrzyma... chyba, że masz rydwany :p reszta to ofiara dla 5 Boga :D
 

DeletedUser

Guest
tiktak.jpg



Z tymi hoplami tak do końca nie jest ...
dajmy na to że zamiast hopli miałby łuki to moje straty przy tym szczęści pewnie nie przebiłyby 100 a tak to 159

Hople to nie jest gupi pomysł gdy sie nie ma rydwanów :):)
 

DeletedUser

Guest
Czyli reasumując najbardziej opłaca się : Kawalerzyści, Rydwany, Hoplici ? Ewentualnie Łucznicy do grabienia surki . tak ?
 

DeletedUser55

Guest
Dla pokazania, że inni też nie próżnują i dobry procek nie jest zły:

62799686649776071525.jpg
 
Do góry