Raporty Ataków

  • Rozpoczynający wątek lvlanutd
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Ładnie ładnie to załatwiłeś ...

ubiegłeś kolege i wybiłeś mu całego offa

Czas otworzyć piwniczke i wytoczyć beczułkę miodu :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Rail. powiem ci tak rządzisz. tak łatwić kolesia za kolesiem. :p jednak off to podstawa :p
 

DeletedUser

Guest
nie mogłem więcej wysłać statków, reszta była na wsparciu, ale raport jako taki jest.


lipalipa.jpg
 

DeletedUser

Guest
prawdę mówiąc sam chciałbym to wiedzieć , gdzie jego def.. nie tak dawno go skanowałem to miał go dość dużo, a teraz nie wiem gdzie mu się podział :p ale za to fajna farmka jest ;s
 

DeletedUser

Guest
a gdyby miał choć 1 bander to Ty byś wszystko stracił ;p ale rapoty niezłe ;) za jakiś czas i ja wstawie, jak zbadam kawalerie ;p
 

DeletedUser

Guest
ja też nie wiem jak w ty robicie że często mają dużo off a mało def
 

DeletedUser

Guest
hm.. zastanawiam sie jaki jest sens takich ataków ??
Więcej strat niz zysków.. bo zdobył sórówki niewiele z na wojsko wydał pewno w c*uj duzo wiec myśle po co przeprowadzać takie ataki ??

Jak po co? Jak dziecku trzeba tłumaczyć...

1. Eliminujesz konkurenta w podbieraniu siury z farm
2. Eliminujesz zagrożenie spowalniając gościa w budowie jego ofensywnych jednostek - nie zaatakuje ani Ciebie ani Twoich znajomych.
3. Zjedź takich kilku i co 3 rezygnuje z gry zostawiając soczyste konto do odbicia strat z nawiązka.
4. Szybciej podnosisz wartość kulturalna miasta...
5. Cóż za pytanie to nie sim city ^^

Teraz straty są ponieważ nie ma katapult... później będa sie zmniejszać :D

Wojo w raz dopadnitej wiosce jest prawie nie moliwe do odbudow do stanu aby powstrzymać konkurenta... ściąga to defa z sąsiednich miast przez co kolejne offy są odkryte... budowa czegokolwiek w takim miescie graniczy z cudem... magazyny nie są w stanie schowac odpowiedniej ilości siury... co tu pisać ja nie wiem... jakies przeliczniki strat?
 

DeletedUser2800

Guest
No to też coś od siebie .
Niektórzy na prawdę nie myślą...

heheix.png
 

DeletedUser

Guest
o Boże... to jest jak na autostradzie przejechać jeżozwierza i przebić wszystkie 12 kół w zestawie ciągnika siodłowego na raz ^^ Gratulacje... wystarczy jedna? no no to po co ja tego tyle mam :D:D:D przzezorny zawsze ubezpieczony ;).
 

DeletedUser

Guest
dla mnei to troche bez sensu ze jeden stateczek niszczy całą armie ... :/ słebe i mało realne niestety
 

DeletedUser

Guest
Usmialam sie troche widzac cos w stylu zdjecis BOB DYLAN;p;p;p
 

DeletedUser

Guest
:)

Gratuluję obrońcom, rano byłem lekko zaskoczony ;] Milo mi spotkać dobrego przeciwnika. Zrzutka na obronę też niezła, nie spodziewałem sie takiego oporu, tym bardziej że przeskanowałem gracza przed atakiem. Jedyne pocieszenie że spowodowałem bezsenność :)
 
Do góry