Raporty Ataków

  • Rozpoczynający wątek lvlanutd
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
zastanawiam się czemu inni mają szczęście bronić się przed takimi atakami, a ja nie ; /
 

DeletedUser

Guest
Iwan V Groźny

Ma ktos na pieńku z Iwan V Groźny mozna go smialo atakowac niema zadnego wojska.
Bylem w sojuszu "HA" I kazał mnie wywalic tylko poto zeby mi podbic miasto a teraz stracil cale swoje wojsko...;/
Jesli ktos chce moze go atakowac....
Pozdrawiam


54-591-459

Jesli ktos by chcial mi pomoc zapraszam.
 

DeletedUser

Guest
Popytaj jego sąsiadów :)

pro.png
 

DeletedUser

Guest
A ty bys nie chcial przejac jego wiosek ma 0 wojska i prosi kolegow zeby mnie lali ziomek ma 3 miasta ja 1 i jeszcze sam mi rady nie daje moje odzialy obywatelski go leja....
 

DeletedUser

Guest
To troche daleko....Coz moze ktos inny sie znajdzie albo koles da mi spokuj
 

DeletedUser

Guest
Już koleś nie da spokoju :)
Właśnie podbijam Twoje miasto. Sajonara!
 

DeletedUser

Guest
JA?! Ja mam 4 wiochy ludzie! I nikt mnie nie atakuje! :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
A co powiecie na ten wyczyn, wjezdzam sobie i podbijam wioske, a tu nagle 30min przed koncem pokazuje sie raporcik, mysle nic tylko ktos kolonka zbil, ale ku mojemu zdziwieniu rozne wojska sie wbijaly hhahaha
dh8eqd.jpg
 

DeletedUser

Guest
to chybaakt desperacji był a rzeczywiście na wodzie to barszczyk byłeś
 

DeletedUser

Guest
Na wodzie 35 birem, jeszcze 2 tiremy i kolon który ma obronę 500 to niezły byłeś, w każdym razie zarobiłeś i tak i tak pkt. walki ;)
 

DeletedUser

Guest
Kolonizowalam opuszczona wioche i w sumie jeden gostek mogl sie tam tylko wbic no i to zrobil, ale bez przemyslenia hehe:D
 

DeletedUser

Guest
JA?! Ja mam 4 wiochy ludzie! I nikt mnie nie atakuje! :mad:


Też tak myślałem tylko że ja mam 1 wiochę a dzisiaj z rana atak na mnie i mi się zero woiska zostało...


jednym słowem nie przejmuj sie tym że nikt cie nie atakuje tylko rób swoje czyli buduj podbijaj i rób armie:p
 

DeletedUser

Guest
toś zaszalał tyle wojska narobiłeś że padły w jednym ataku?
 
Do góry