Raporty - Filtr a czary.

  • Rozpoczynający wątek Wszechmogący
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za podaną propozycją?

  • TAK

    Głosy: 20 80,0%
  • NIE

    Głosy: 4 16,0%
  • Obojętne

    Głosy: 1 4,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.

Było coś podobnego i nie wiem czemu nie przeszło (ale mogło) KLiK ale...

Wiadomo że istnieje takie coś w raportach, jak filtr.
To czemu nie ma tam w nim więcej sensownych rozwiązań?
Dodać opcję blokowania raportu z takich czarów jak:
- Wesele
- Skarby podziemnego królestwa
- Dar morza
- Dar natury
- Opiekunka
- Boski znak


Taka opcja powinna raczej być już dawno wprowadzona jak jest taka możliwość zrobienia tego, a nie widzę tutaj przeszkód ku temu... Czary które wymieniłem są najczęściej używane, a co za tym idzie? Spam, niepotrzebny bałagan w raportach i czas by to usunąć. Czarów które nie wymieniłem na liście, są używane z nieco mniejszą częstotliwością i są chyba bardziej ważne niż np. taki "Dar morza". I niezależnie czy my na siebie to wyczarujemy albo na kogoś...

Reasumując to powinno zostać kiedy z filtrujemy...

13015342.jpg


31085449.jpg


a to można sobie odpuścić...

27061932.png


98677886.jpg


89924746.jpg


I komu by nie odpowiadał jakiś czar w raportach, zaznaczał by tą opcję w filtrze i po kłopocie.


Jeszcze jest jeden mały haczyk w grze odnośnie czarów.
A rozchodzi się oto, jak chcemy rzucić na naszego ziomka miasto np. 10 czarów "Boski znak" (500łask), to mamy z tym troszku zabawy... chyba wiadomo dlaczego. Za każdym razem kiedy rzucamy ów czar, jest "reset" i musimy od nowa zaznaczyć "Boski znak"
i kliknąć
15294308.jpg

Czyli żeby rzucić 10x "Boski znak" należy kliknąć 20 razy. A przecież można by było zaznaczyć czar tylko raz
i kliknąć 10x
15294308.jpg
a wtedy wyjdzie nam razem 11 kliknięć. Logika-szybkość-wygoda. Ale rozumiem, trzeba "masakrować myszkę" hehe :D trzeba klikać bezsensownie...


Jestem ciekaw komu coś w tym się nie spodoba, albo może to zniknąć "bo było".

Pozdrawiam Was.​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - Filtr a czary.

prośba do admina nie pisz że pomysł już był tylko podaj powody dlaczego nie można tego wprowadzić(najlepiej z argumentami :p ) bo odpowiedź w stylu to już było to jest tak jakby powiedzieć NIE BO NIE a można tak w każdym przypadku, poza tym czasy się zmieniają i coś co kiedyś było niepożądane teraz może być chętnie przyjęte .

ps: jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - Filtr a czary.

Poprawione. Sory za niedopatrzenie ;/

lepiej daj ankietę w stylu:

popieram propozycje
odrzucam
wisi mi to(obojętnie)

bo tak to czasem kliknie ktoś Tak przez przypadek i ankieta wyjdzie inaczej niż by się chciało
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - Filtr a czary.

prośba do admina nie pisz że pomysł już był tylko podaj powody dlaczego nie można tego wprowadzić(najlepiej z argumentami :p ) bo odpowiedź w stylu to już było to jest tak jakby powiedzieć NIE BO NIE a można tak w każdym przypadku, poza tym czasy się zmieniają i coś co kiedyś było niepożądane teraz może być chętnie przyjęte .

ps: jestem na TAK

To że napisałem że "było" nie odnosi się do tamtego tematu w 100%, ja tutaj konkrety/schematy przedstawiłem, i jest to lepiej dopracowane i wytłumaczone :p


Hmmm... chyba źle pytanie sformułowałem do ankiety... Wychodzi na to że Jak dasz NIE to wychodzi na TAK ;p

Ale dawać tak jeśli się podoba :)

Modzie popraw pytanie jeśli możesz :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5408

Guest
Odp: Raporty - Filtr a czary.

No to w zasadzie można powiedzieć, że Ci co głosowali na "Tak" byli na tak, a Ci co głosowali na "Nie", wykazali się odrobiną logiki i też są na tak ;)

Bo szczerze dziwie się, że ktoś mógłby być przeciwny takiej propozycji.
Mnie wkurzał ten problem praktycznie od samego początku gry... A właściwie to od wybudowania świątyni :/
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Raporty - Filtr a czary.

Oczywiście popieram ale zagłosuje tak jak postawione jest pytanie.
Pozatym proponuje abyś dodał również tu filtr do atakowanego wsparcia we własnym miescie, zapewnie mieliście sytuacje w której wspieraliświe swoje polis z kilku miast i póżniej trzeba się przedzierać przez spam aby zobaczyć właśniwy raport. Co innego z raportem z wsparcia które jest na wylocie u sojusznika ale info o ataku na wsparcie z własnego polis jes Moim zdaniem conajmniej bezcelowe.

Daj znać czy dopiszesz też to co napisalem bo nie chce zakładać kolejnego tematu, a można to załatwić za jednym zamachem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - Filtr a czary.

Oczywiście popieram ale zagłosuje tak jak postawione jest pytanie.
Pozatym proponuje abyś dodał również tu filtr do atakowanego wsparcia we własnym miescie, zapewnie mieliście sytuacje w której wspieraliświe swoje polis z kilku miast i póżniej trzeba się przedzierać przez spam aby zobaczyć właśniwy raport. Co innego z raportem z wsparcia które jest na wylocie u sojusznika ale info o ataku na wsparcie z własnego polis jes Moim zdaniem conajmniej bezcelowe.

Daj znać czy dopiszesz też to co napisalem bo nie chce zakładać kolejnego tematu, a można to załatwić za jednym zamachem.

Ta opcja powinna zostać jak jest. Jest to czasami potrzebne :)

Ale zapewne nieprzejdzie ten motyw, źle pytanko w ankiecie napisałem. Wiadomo. Komu się to podoba, głosować na TAK, komu nie, to NIE. . . :)
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Raporty - Filtr a czary.

Haha.. do czego Ci potrzebny raport z ataku na wsparcie we wlasnym miescie? Przecież dostajesz raport właściwy z jednostkami które atakowały dane miasto i zapewne go sprawdzasz. W sumie może nie rozumiesz o co mi chodzi bo jesli formulujesz pytanie w ten soposób iż aby poprzeć propozycje poniwnno głosować się na Nie, a pózniej namawiasz wszystkich do głosowania na Tak to muszę ograniczyć zaufanie do Ciebie..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - Filtr a czary.

Haha.. do czego Ci potrzebny raport z ataku na wsparcie we wlasnym miescie? Przecież dostajesz raport właściwy z jednostkami które atakowały dane miasto i zapewne go sprawdzasz. W sumie może nie rozumiesz o co mi chodzi bo jesli formulujesz pytanie w ten soposób iż aby poprzeć propozycje poniwnno głosować się na Nie, a pózniej namawiasz wszystkich do głosowania na Tak to muszę ograniczyć zaufanie do Ciebie..

A dokładnie rozchodzi się oto, że w takim raporcie masz pokazane ile utraciłeś woja z danego miasta, i to jest OK ;)
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Raporty - Filtr a czary.

ale tu proponujesz filtr a nie kasacje.. przecież możesz tego nie wyłaczać. Ja widze jakie mam straty po ilości mieszkańców w danym mieście bo tak się składa ,że planuje miasta def i wiem gdzie co posyłam. otrzymywanie sterty raportów których nie otwieram to niepotrzebny spam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - Filtr a czary.

ale tu proponujesz filtr a nie kasacje.. przecież możesz tego nie wyłaczać. Ja widze jakie mam straty po ilości mieszkańców w danym mieście bo tak się składa ,że planuje miasta def i wiem gdzie co posyłam. otrzymywanie sterty raportów których nie otwieram to niepotrzebny spam.

Moja propozycja obejmuje to co napisałem w pierwszy poście. I jak by moja propozycja przeszła, to może kiedyś by i Twoja przeszła.Z resztą co za dużo to niezdrowo.
 

DeletedUser8642

Guest
Odp: Raporty - Filtr a czary.

bo zadałeś pytanie od D***y strony i nie wiadomo w sumie jak jest opinia publiczna.. :D
pozatym nie cytuj mnie za każdym razem, bo nie musisz i wystarczy jak zrobisz @Mx choć i tak nikt trzeci nie raczyl nam przerwać swoim postem to nawet to nie jest konieczne.. :)

ps. warto było by zalozyć nowy temat z poprawną ankietą, a ten zamknąć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Raporty - Filtr a czary.

dajcie nowy temat z odpowiednią ankietą a ten zamknijcie bo niepotrzebnie marnuje się czas
 
Status
Zamknięty.
Do góry